• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Chwaszczyno

Znalezionych ofert: 51

15831029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka widoczna z drogi S 6/ Nowa Kielnieńska 26685431 15831029 Dla Inwestora!! Działka pod halę,  lekką produkcję, flotę, sprzęt Chwaszczyno S6 Nowa Kielnieńska!!Działka nr 126012 o powierzchni 4 747 m² znajduje się w miejscowości Chwaszczyno, gmina Żukowo, powiat kartuski, województwo pomorskie.Położona jest w...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

2 500 000 PLN

-
-
4747 m2
-
15896090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27967561 15896090 Oferujemy na sprzedaż nowoczesną halę magazynową w doskonałej lokalizacji.Miejsce zapewniające doskonałą komunikację - sąsiedztwo węzła drogi S6 i Obwodnicy Metropolitalnej, obwodnica Trójmiasta znajduje się w odległości 2 km (drogą ekspresową) - spr...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

7 900 000 PLN (6 366 zł/m2)

3
-
1241 m2
2024
15796734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26127329 15796734 Oferta bez prowizji Nowy obiekt magazynowy z zapleczem biurowymhandlowym, położony w Chwaszczynie bezpośrednio przy trasie S6.Doskonały dojazd do Obwodnicy Trójmiasta, trasy S6, autostrady, a także łatwy dostęp do centrum Gdyni i Gdańska oraz do port...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

7 900 000 PLN (6 497 zł/m2)

1
-
1216 m2
2025
15878721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27597334 15878721 Działka budowlana nad jeziorem Wysockim. Chwaszczyno przy granicy gdańskiej dzielnicy Osowa.LOKALIZACJA:Oferowana działka położona jest na granicy Chwaszczyna i gdańskiej dzielnicy Osowa, 400m od Jeziora Wysockiego, w spokojnej i zielonej części mias...

Chwaszczyno (Osowa) (Pomorskie, gm. Żukowo)

700 000 PLN (632 zł/m2)

-
-
1108 m2
-
15817838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26629169 15817838 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Działka o powierzchni 4894m2 położona pomiędzy Chwaszczynem a Osową. Działka w okolicy ulicy Torfowej, pięknie położona w sąsiedztwie lasu, stadniny koni, dwóch jezior.Zapraszam do kontaktu. Niniejsze ogłoszenie jest wyłąc...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 050 000 PLN (215 zł/m2)

-
-
4894 m2
-
15391351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17511751 15391351 Dworek w otulinie lasu.Rezydencja położona jest w Chwaszczynie - 2,5km od ulicy Oliwskiej, 1,5km od plaży nad Jeziorem Wysockim, 2,5km od przystanku PKM Gdańsk Osowa.Trasa budowanej Obwodnicy Metropolitalnej biegnie w odległości ok. 1km, a wjazd na n...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

2 990 000 PLN (7 766 zł/m2)

6
3
385 m2
2013
15250894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13821294 15250894 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIJI Działka o powierzchni 4097m2 położona w Chwaszczynie przy ulic Adama Mickiewicza. Na powierzchnię działki składają sie PsVI (Patwiska trwałe) - 0,1588 ha, B (tereny mieszkaniowe) - 0,1236 ha, Bz (tereny rekreacyjno- wypoczy...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 270 070 PLN (310 zł/m2)

-
-
4097 m2
-
15262008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14109213 15262008 Działka o powierzchni 6780m2 położona w Chwaszczynie przy ulicy Rewerenda Działka niezabudowana, płaska. Prąd i woda w drodze.Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.Zapraszam na spacer wirtualny działki:https:doroch.plbpchwaszc...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 491 600 PLN (220 zł/m2)

-
-
6780 m2
-
15887462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka mieszkaniowo-usługowa Chwaszczyno 27784032 15887462 Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Chwaszczyno k. Gdyni - działka budowlana mieszkaniowo-usługowa 681 m² media świetna lokalizacj...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

390 000 PLN

-
-
681 m2
-
15887804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
LOKALIZACJA PREMIUM 3 MIN WĘZĘŁ S6 Chwaszczyno 27795273 15887804 Działka nr 126012 o powierzchni 4 747 m² znajduje się w miejscowości Chwaszczyno, gmina Żukowo, powiat kartuski, województwo pomorskie.Położona jest w północno-wschodniej części miejscowości, w rejonie ulic Polnej i Rewerenda.Ulica Polna to droga utw...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

2 500 000 PLN

-
-
4747 m2
-
15893383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910324 15893383 CHWASZCZYNO- GDYNIA - Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 136,21m2.Nieruchomość posadowiona na działka o pow. 930m2.Bardzo starannie wykonany z wysokiej jakości materiałów, bardzo dobrze zaizolowany termicznie, cała p...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

1 300 000 PLN (9 544 zł/m2)

5
2
136.21 m2
2025
15786791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Chwaszczyno, ul. Kasztanowa 25915659 15786791 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1173 m², położona w Chwaszczynie, na rogu ulic Kasztanowej i Świętobora.Lokalizacja łączy ciszę i spokój podmiejskiego klimatu z doskonałym dojazdem do Trójmiasta.Lokalizacja:Dogodny dojazd do centrum Chwas...

Chwaszczyno (Pomorskie, gm. Żukowo)

635 000 PLN

-
-
1173 m2
-