• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Cupel

Znalezionych ofert: 5

15896562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27982602 15896562 ATRAKCYJNA DUŻA DZIAŁKA BUDOWLANA na CUPLU, miejscowość NOWA WIEŚ Nie przegap okazji, by zainwestować w działkę w jednym z najbardziej pożądanych rejonów. Serock, a zwłaszcza Cupel, to miejsce, które łączy w sobie bliskość przyrody oraz rozwiniętą in...

Cupel (Mazowieckie, gm. Serock)

940 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
8205 m2
-
15896369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27977815 15896369 Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Nowa Wieś - Cupel o powierzchni 9534 m2.Położona na malowniczym półwyspie , u zbiegu rzek Narwi i Bugu , zaledwie 100 m do wody. Działka ma status rolny, jest oznaczona symbolem ŁV, W Ma doskonałe równe wymiar...

Cupel (Mazowieckie, gm. Serock)

345 500 PLN (36 zł/m2)

-
-
9534 m2
-
15602500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22232044 15602500 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2996 m², usytuowana w malowniczej miejscowości Cupel, w powiecie legionowskim. Nieruchomość ta znajduje się zaledwie 35 metrów od plaży przy rzece Bug, co sprawia, że jest idealnym miejscem do życ...

Cupel (Mazowieckie, gm. Serock)

349 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
2996 m2
-
15865265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27291118 15865265 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMarzysz o ciszy, której nie zakłóci żaden nowy sąsiad? Szukasz nowoczesnego domu, który jest niemal samowystarczalny? To oferta, która łączy luksus nowej inwestycji z dzikim pięknem natury.Sprzedamy bezpośrednio ...

Cupel (Mazowieckie, gm. Serock)

1 700 000 PLN (13 077 zł/m2)

5
-
130 m2
2022
15790452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25966283 15790452 Biuro nieruchomości "Cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękny, cichy, ukryty wśród zieleni dom, usytuowany na końcu ślepej uliczki, brak ruchu samochodowego. Dom idealny dla rodziny, czy też osób szukających...

Cupel (Mazowieckie, gm. Serock)

1 199 000 PLN (4 629 zł/m2)

5
-
259 m2
2001