• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Częstochowa Zawodzie

Znalezionych ofert: 6

15896267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27974636 15896267 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania mieszkanie w centrum Częstochowy o pow 66 m składające się z 3 pokoi, kuchni , łazienki. Na podłodze częściowo parkiet, okna za wyjątkiem jednego plastikowe, balkon. Mie...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

219 000 PLN (3 318 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15866440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27320795 15866440 Nowoczesne segmenty na sprzedaż – wyjątkowa oferta!Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, solidnie wykonane segmenty z 2023 roku, zbudowane z pustaka ceramicznego 25 cm i ocieplone styropianem 20 cm. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powi...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

749 000 PLN (4 681 zł/m2)

11
-
160 m2
2023
15866503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320789 15866503 Na sprzedaż dom na Zawodziu, blisko Centrum Handlowego przy ul. Drogowców (Agata, Carrefour, Tesco) z szybkim wyjazdem na trasę. Powierzchnia: 327 m2, wszystkie media .Pełne podpiwniczenie (kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, garaż)Niezależne wejśc...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

469 000 PLN (1 434 zł/m2)

11
-
327 m2
1970
15792936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26028361 15792936 Mieszkanie jednopokojowe na trzecim piętrze , w wystawą okien na zachód , przeznaczone do remontu , w przedpokoju miejsce na garderobę , blisko do centrum miasta - 2 km . W okolicy sklepy , targ , szkoły , przedszkola, bardzo dobre połączenie z tras...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

179 000 PLN (5 594 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15818804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26628897 15818804 OPIS OFERTY Dom z potencjałem inwestycyjnym – Częstochowa, ul. SpornaNa sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w Częstochowie zabudowana budynkiem mieszkalnym o łącznej powierzchni ok. 170 m2, obecnie podzielonym na 3 niezależne lokale mieszkal...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

490 000 PLN (2 227 zł/m2)

11
-
220 m2
1920
15325707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15852469 15325707 Na sprzedaż dom na Zawodziu, blisko Centrum Handlowego przy ul. Drogowców (Agata, Carrefour, Tesco) z szybkim wyjazdem na trasę. Powierzchnia: 327 m2, wszystkie media .Pełne podpiwniczenie (kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, garaż)Niezależne wejśc...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

469 000 PLN (1 434 zł/m2)

11
-
327 m2
1970