• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Częstochowa

Znalezionych ofert: 296

15866508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320829 15866508 Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną dla której wydano WZZIT.Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Podjasnogórskiej o powierzchni 723 mkw.Zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona jest pod zabudowę wielorodzinną . Istnieje również możliwość r...

Częstochowa (Okolice jasnej góry) (Śląskie, gm. Częstochowa)

560 000 PLN (775 zł/m2)

-
-
723 m2
-
15866465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320819 15866465 Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną w idealnej lokalizacji, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednodzinnej oraz lasu10 minut samochodem od centrum Częstochowy.Media w drodze przy działce: prąd, woda i kanalizacja.Możliwość przyłączenia do sieci...

Częstochowa (Wyczerpy) (Śląskie, gm. Częstochowa)

399 000 PLN (412 zł/m2)

-
-
968 m2
-
15866526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320806 15866526 Działka budowlana o pow. ok.2400mkw.i szerokości ok. 25mb położona na Tysiącleciu w kwadracie ulic. Traugutta, grochowskiego, Obr. Westerplatte i Kisilewskiego. Media w ulicy przy dzialce. Przeznaczenie terenu - studium - budownictwo jednorodzinne..z...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 065 000 PLN (450 zł/m2)

-
-
2366 m2
-
15866483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320796 15866483 Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej , prestiżowej części Grabówki, idealna dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu z jednocześnie z dogodnym dostępem do miastaDziałka płaska, zadrzewiona , częściowo ogrodzona . Dojazd do dzi...

Częstochowa (Grabówka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

630 000 PLN (452 zł/m2)

-
-
1393 m2
-
15866440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27320795 15866440 Nowoczesne segmenty na sprzedaż – wyjątkowa oferta!Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, solidnie wykonane segmenty z 2023 roku, zbudowane z pustaka ceramicznego 25 cm i ocieplone styropianem 20 cm. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powi...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

749 000 PLN (4 681 zł/m2)

11
-
160 m2
2023
15866503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320789 15866503 Na sprzedaż dom na Zawodziu, blisko Centrum Handlowego przy ul. Drogowców (Agata, Carrefour, Tesco) z szybkim wyjazdem na trasę. Powierzchnia: 327 m2, wszystkie media .Pełne podpiwniczenie (kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, garaż)Niezależne wejśc...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

469 000 PLN (1 434 zł/m2)

11
-
327 m2
1970
15866502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320781 15866502 Dom w cenie mieszkania – Dźbów Liszka DolnaNa sprzedaż murowany dom z 1965 roku położony w spokojnej części dzielnicy Dźbów, na pograniczu z Liszką Dolną, przy ul. Lakowej.Opis nieruchomości:powierzchnia działki: ponad 1565 m2, częściowo zadrzewion...

Częstochowa (Liszka dolna) (Śląskie, gm. Częstochowa)

245 000 PLN (2 042 zł/m2)

11
-
120 m2
1965
15866543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320775 15866543 ---------------------------------------DOM DZIELNICA LISINIEC-------------------------------------------Do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 181 mkw ( powierzchnia całkowita 257mkw) zmodernizowany o architekturze typu kost...

Częstochowa (Lisiniec) (Śląskie, gm. Częstochowa)

760 000 PLN (2 957 zł/m2)

11
-
257 m2
1990
15866498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320749 15866498 Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy w samym sercu miasta.Mieszkanie bezczynszoweLokal w trakcie remontu – wymienione wszystkie instalacje (elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa). Nowe podłogi – płyty OSB, przy...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

449 000 PLN (5 345 zł/m2)

3
-
84 m2
-
15866457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320747 15866457 Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na Północy na poczatkowym odcinku ul. Michałowskiego. II piętro. W poblizu szkoły podstawowe, przychodnia , M1.Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. do własnej aranzacji. Dwustronne. Łazienka i WC osobno.Budynek...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

360 000 PLN (5 902 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15866560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320744 15866560 UWAGA!!!. NOWA NIŻSZA CENA!!! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58mkw położone w centrum miasta (ul. Kościuszki) na zapleczu alei NMP na II piętrze budynku z windą.Pokoje w mieszkaniu zostały przeprojektowane tworząc przejście z pokoju dziennego do dru...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

315 000 PLN (5 431 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15866496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320734 15866496 Mieszkanie w Centrum – Przestrzeń i Doskonała Lokalizacja!Na sprzedaż przytulne mieszkanie w centrum miasta, idealne dla osób ceniących wygodę i bliskość najważniejszych punktów usługowych. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana okolica – w pobliżu skl...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

279 000 PLN (5 365 zł/m2)

2
-
52 m2
-