• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Dąbrówka

Znalezionych ofert: 66

15875993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27526919 15875993 Szukasz miejsca na dom, który wyróżni się architekturą, a nie tylko metrażem? Działka o powierzchni 3000 m² (w tym blisko 1000 m² terenu budowlanego) to idealne płótno dla fanów stylu Modern Barn i projektów na wąskie, klimatyczne parcele.Wiemy, że z...

Dąbrówka Nowa (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

169 000 PLN

-
-
3049 m2
-
15634856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22927522 15634856 Wyjątkowy dom piętrowy na zalesionej działce 4666 m² cisza, natura, komfortLokalizacja: Dąbrówka Wielka gmina ZgierzPowierzchnia działki: 4666 m²Powierzchnia domu: 200 m²Marzysz o własnej oazie spokoju w otoczeniu natury? Ten wyjątkowy, piętrowy dom...

Dąbrówka Wielka (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 350 000 PLN (6 279 zł/m2)

5
2
215 m2
2006
15869145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27402379 15869145 Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę w pobliżu lasu w Dąbrówce Nowej Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2121 m² , położona w miejscowości Dąbrówka Nowa, gm. Sicienko . Działka położona przy drodze gminnej Działka...

Dąbrówka Nowa (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

179 000 PLN

-
-
2121 m2
-
15304197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15263373 15304197 Do sprzedaży działka o pow. 800 m2 z udziałem w drodze i dostępem do drogi asfaltowej Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 800 m2 objęta planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem C3.M-2, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniow...

Dąbrówka (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

200 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15304178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15263374 15304178 Działka o powierzchni 800 m2 objęta MPZP pod zabudowę mieszkaniową. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 800 m2 objęta planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem C3.M-2, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jako przeznaczeni...

Dąbrówka (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

200 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15801945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26253286 15801945 Malownicza działka z możliwością zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie dużego kompleksu lasów należących do Skarbu Państwa. Miejsce wyjątkowo spokojne o dużych walorach przyrodniczo-krajobrazowych, zapewniające wyjątkową prywatność i spokój. W bezpośre...

Dąbrówka Wielka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

137 865 PLN

-
-
3939 m2
-
15889833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862442 15889833 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Kowalicha, w powiecie wołomińskim, województwo mazowieckie.Działka położona w malowniczej okolicy, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, co stanowi doskonałą okazję do ...

Dąbrówka (Kowalicha) (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

419 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
3600 m2
-
15507084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Inwestycyjna pod zabudowę magazynową! 20091186 15507084 Działka inwestycyjna!Obszar inwestycji: 11 009 m2Powierzchnia zabudowy: 4 952 m2Powierzchnia biologicznie czynna: 2 425 m2LOKALIZACJA: działka zlokalizowana jest w miejscowości Dąbrówka, powiat wejherowski, gmina Luzino. Odległość od najbliższego zja...

Dąbrówka (Pomorskie, gm. Luzino)

4 400 000 PLN

-
-
11009 m2
-
15790430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem i dodatkową działka- 3 ary 25965297 15790430 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej wsi Dąbrówka, w otoczeniu warmińsko-mazurskiej natury. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i oddechu od zgiełku miasta.DOM MIESZKALNY - 68,59 m²Nieruchomość ...

Dąbrówka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

320 000 PLN (2 712 zł/m2)

3
-
118 m2
1984
15850244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26991631 15850244 Wyjątkowy projekt Domy Wolnostojący Parterowy z Garażem Dwustanowiskowym Projekt wykonany na indywidualne zamówienie kierowany w najbardziej wysublimowane gusta klientów Projekt zachwyca dojazd do trasy S8 w kilka minut dojazd do Warszawy w 20 minu...

Dąbrówka (Małopole) (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

1 199 000 PLN (7 311 zł/m2)

4
2
164 m2
2026
15824386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3 w Dąbrówce Słupskiej - PARTER 26839606 15824386 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży bezczynszowego mieszkania o powierzchni 40,87 mkw. usytuowanego na parterze w budynku wielorodzinnym. Na nieruchomość składa się:- przedpokój - kuchnia - łazienka z WC- 2 pokoje- kotłowniaDodatkowym atutem nieruc...

Dąbrówka Słupska (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

135 000 PLN (3 375 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15315608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pięknie położony kompleks działek inwestycyjnych 15589704 15315608 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:szybki dojazd do trasy S6,cicha i spokojna lokalizacja w otulinie lasu, możliwość postawienia domów dwulokalowych,Lokalizacja:Dąbrówka to wieś położona w województw...

Dąbrówka (Pomorskie, gm. Luzino)

2 050 000 PLN

-
-
19647 m2
-