• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Głowienka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Głowienka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15889047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27842354 15889047 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1104 m². Działka jest płaska, w kształcie regularnego prostokąta, niezabudowana, położona w otoczeniu innych działek budowlanych. Media w drodze. Działka znajduje się w świetn...

Bydgoszcz (Łęgnowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

140 000 PLN

-
-
1104 m2
-
15888635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819074 15888635 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki (WUWA 2) przy ul. Szczedronia we Wrocławiu.To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej przestrzeni do życia w spokojnej...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 667 zł/m2)

4
-
69 m2
2025
15887924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem 116,13 m2, Marysin, gm. Lesznowola 27797132 15887924 Sprzedaż I 1 070 000 zł I Lokal w domu dwulokalowym 116,13 m2 I Działka 495 m2 I Marysin I gm. Lesznowola I pow. piaseczyńskiBez prowizji agencji !!!  Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy pomogą sprawdzić Twoją zdolność kredytową.Przedmiote...

Marysin (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 070 000 PLN (9 224 zł/m2)

4
2
116 m2
2022
15887740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skrajny dom z ogrodem | 155,96m2 | Baszkówka 27792177 15887740 SKRAJNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEMSPRZEDAŻ I 1 180 000 I 155,96 m2 LOKAL JEDNORODZINNY BASZKÓWKAZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PCC MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ CUDZOZIEMCÓW BEZ ZGODY MSWIAPrzedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalo...

Baszkówka (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 180 000 PLN (7 195 zł/m2)

5
1
164 m2
2026
15885928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podolszyn Nowy / działka pod dwa bliźniaki 27743832 15885928 PODOLSZYN NOWY I RASZYN I 1 199 000 zł I SPRZEDAŻ I 3200M2 I DZIAŁKANa sprzedaż działka położona  w Podolszynie Nowym, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo - usługową . Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego i położona w strefie ozna...

Podolszyn Nowy (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 199 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15885738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielona enklawa | Dom całoroczny z sadem i lasem! 27739982 15885738 Na sprzedaż działka z wyremontowanym domem całorocznym w konstrukcji szkieletowej w Kopkach (powiat otwocki) tuż obok rzeki Świder.Na działce znajduje się własny sad z jednej strony i prywatny las sosnowo- świerkowy z drugiej.Całość znajduje się w ot...

Kopki (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

1 190 000 PLN (12 143 zł/m2)

3
1
98 m2
2021
15885553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bolesławek 576 m2 dom otoczony lasem 27733860 15885553 BOLESŁAWEK GMINA ŻABIA WOLA BUDYNEK MIESZKALNY JEDNORODZINNY  SPRZEDAŻ 2 990 000 zł 576 m2 DZIAŁKA 10 364 m2Przedmiotem sprzedaży jest budynek o powierzchni użytkowej 576 m2 zlokalizowany w miejscowości Bolesławek (gmina Żabia Wola) - 10 minut o...

Bolesławek (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 990 000 PLN (5 191 zł/m2)

12
-
576 m2
2000
15884359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27699582 15884359 Wyjątkowa działka z widokiem na pałac Szukasz miejsca, gdzie historia łączy się z naturą, a Ty masz pełen komfort budowy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż malownicza działka budowlaną położoną w urokliwej miejscowości Bojadła, która oferuje id...

Bojadła (Lubuskie, gm. Bojadła)

239 000 PLN

-
-
1547 m2
-
15882418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer - Aleksandrów I 94m2 I segment z ogródkiem 27663545 15882418 919 000 zł  I SPRZEDAŻ 94,14 m2   WAWER - ALEKSANDRÓWDWA OSTATNIE DOMY!BEZ PODATKU PCC! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!WPŁATY POSZCZEGÓLNYCH TRANSZ NA RACHUNEK POWIERNICZY DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (9 777 zł/m2)

4
2
94 m2
2025
15881548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27638185 15881548 Ostatni ETAP !!(oferta 0 % prowizji )Środkowy segment Dom w zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim z instalacjami i piecem.C.O. gazowe ! Prosta bryła utrzymana w nowoczesnej stylistyce przyciąga uwagę i wpisuje się w najnowsze trendy na rynku de...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

699 000 PLN (6 078 zł/m2)

4
2
115 m2
2020
15878324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27594097 15878324 Nowy parterowy dom jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej. Wewnątrz zostały już wylane posadzki, wykonano gładzie na ścianach (pomalowane pierwszą warstwą bieli) oraz zamontowano okna PCV i drzwi antywłamaniowe. Dom jest w pełni przygotowa...

Borowiczki-Pieńki (Mazowieckie, gm. Słupno)

649 000 PLN (7 547 zł/m2)

3
1
86 m2
2026
15877374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27567689 15877374 1 249 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI ! II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segm...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 249 000 PLN (9 051 zł/m2)

4
2
138 m2
2026