• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Głowienka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Głowienka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15888179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek/taras/2pok/tuż przy lesie/garaż 27805633 15888179 Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. Osiedle Park Leśny składa się z kilku niskich kameralnych budynków otoczonych pięknie utrzymaną zielenią oraz placami zabaw dla dziec...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (16 837 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15883063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673622 15883063 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących komfort, prywatność oraz dostęp do własnej przestrzeni na zewnątrz. Mies...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

889 000 PLN (13 074 zł/m2)

3
2
68 m2
2018
15871006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27451923 15871006 Borki lub Wille Borki dzielnica willowa położona pomiędzy Podkową Leśną a drogą wojewódzką 719, administracyjne należąca do Brwinowa.Do sprzedania przepiękna nieruchomość, a mianowicie dom wolnostojący o powierzchni 233,8m2 na działce o powierzchni ...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 990 000 PLN (8 541 zł/m2)

7
3
233 m2
1982
15865426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300230 15865426 Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie 2019 r. 4 piętro windaNa sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 55,68 m² w nowoczesnym budynku z 2019 roku.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jest nowocześnie urządzone, a balkon ciągnie ...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

515 000 PLN (9 364 zł/m2)

3
1
55 m2
2019
15863945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27258821 15863945 Zachęcam Państwa do zapoznania się z ofertą, która jest jedyną, aktualnie dostępną taką na rynku. Budynek jest gotowy do zamieszkania, oddany do użytku, a 95% mieszkań jest już zamieszkała co pozwoli Państwu uniknąć hałasu sąsiednich remontów, a pon...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (14 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15856408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27089800 15856408 Przestrzeń, światło i funkcjonalność dla rodziny Bielany, ChomiczówkaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,72 m², położone na 7 piętrze w zadbanym, 15-piętrowym budynku z windą przy ul. Pabla Nerudy na warszawski...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (12 107 zł/m2)

2
1
56 m2
1980
15853974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27065354 15853974 Bronowicka 42 Kraków - lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji na sprzedaż. Lokal o powierzchni ok. 54 m2 do własnej aranżacji, położony na parterze nowoczesnego apatamentowca. Obok sklep Żabka, poczta, przystanki tramwajowe. Wejście bezpośrednio z r...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

810 000 PLN (15 000 zł/m2)

11
-
54 m2
2008
15852062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27024937 15852062 Wyjątkowa Przestrzeń Biurowa w Sercu Historycznego Tobaco Park Idealna Siedziba dla Wizjonerskich PrzedsiębiorcówCzy marzysz o biurze, które nie jest tylko miejscem pracy, ale inspirującą przestrzenią, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością? Jeś...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 990 000 PLN (9 343 zł/m2)

3
2
213 m2
2016
15849581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26974729 15849581 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 68,65 m² w spokojnej miejscowości Płaszczyca tylko 229 000 zł!Marzysz o własnym, przestronnym mieszkaniu w cichej i malowniczej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Prezentujemy komfortowe mieszkanie o powierzc...

Płaszczyca (Pomorskie, gm. Przechlewo)

229 000 PLN (3 368 zł/m2)

3
1
68 m2
1980
15845743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26866555 15845743 Podstawowe informacje    powierzchnia: 1200 m²    bezpośredni dostęp do drogi publicznej    otoczenie: nowa i luźna zabudowa jednorodzinna, dużo zieleni________________________________________MPZP bezpieczeństwo i elastycznośćDziałka objęta miejscow...

Marylka (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

467 000 PLN (389 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15844361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26833213 15844361 Szukasz nieruchomości, która nie generuje kosztów prądu, a dodatkowo pozwala na prowadzenie biznesu tuż obok domu?Na sprzedaż mamy  wyjątkową posiadłość o powierzchni działki 1732 m², położoną w malowniczej i cichej miejscowości Nowa Róża (zaledwie 6...

Róża (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
1
160 m2
2011
15840528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26777517 15840528 Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zainwestować w nieruchomość w jednym z najpiękniejszych regionów. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki.Cena działki wynosi 155 000 PLN, co stanow...

Szydłów (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

155 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
1200 m2
-