• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Głowienka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Głowienka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15890107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27868922 15890107 Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 69 m² z osobną kuchnią i miejscem postojowym ul. FabrycznaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m², położone na 5 piętrze w zadbanym budynku. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym układem pomie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (21 000 zł/m2)

2
1
69 m2
2002
15890101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27868920 15890101 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPodana cena dotyczy jednej działki - o powierzchni 454 m2Dwie wyjątkowe działki ROD „Grodzisko” w Juszkowie przy Pruszczu Gdańskim – Twój prywatny azyl blisko GdańskaNa sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą dz...

Pruszcz Gdański (Pruszcz gdański) (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

52 200 PLN (115 zł/m2)

-
-
454 m2
-
15890102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27868916 15890102 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokersprzedam ładne, przestronne i jasne mieszkanie z widokiem na góry, do remontu z dużym potencjałem wg. własnego pomysłu albo do odświeżenia, budynek z cegły, nowy dach, wymienione wszystkie piony, niski czy...

Bielawa (Bielawa) (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

239 000 PLN (4 780 zł/m2)

2
-
50 m2
1962
15859869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27177823 15859869 Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 1,0268 ha, położona w malowniczej miejscowości Zarzyce Wielkie, w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Nieruchomość ma nieregularny kształt i posiada dojazd drogą gminną o charakterze polnym, co zapewnia...

Zarzyce Wielkie (Małopolskie, gm. Kalwaria Zebrzydowska)

99 000 PLN

-
-
10268 m2
-
15858817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27155317 15858817 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Dom wolnostojący z dużą działką - Więckowice, gm. Zabierzów Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 13,88 ara , w spokojnej i zielonej m...

Więckowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

790 000 PLN (5 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1964
15828149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26610690 15828149 KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC! Do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej położone na działkach 5arowych o powierzchni użytkowej 98m2 (całkowitej 108m2) składają się z : Rozkład pomieszczeń Parter: Salon z jadalnią - 23,95 m² z ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

799 000 PLN (7 398 zł/m2)

5
2
108 m2
2026
15805683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26314358 15805683 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 70,70 ara, położona w Młodziejowicach (gm. Michałowice), przy ul. Awdańców. Nieruchomość wyróżnia się korzystnym przeznaczeniem w MPZP oraz świe...

Młodziejowice (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 500 000 PLN

-
-
7070 m2
-
15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023
15761225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25374167 15761225 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Pensjonat na sprzedaż - Góra Chełm, Myślenice Na sprzedaż pensjonat o powierzchni całkowitej około 480 m², położony na działce o powierzchni 44 ary, w malowniczej okolicy Góry Chełm w Myślenicach. Budyne...

Myślenice (Chełm) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 999 000 PLN (4 165 zł/m2)

11
-
480 m2
1992
15694625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24089413 15694625 Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m² z parkingiem Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m² , zlokalizowany przy ul. Głowackiego w dzielnicy Krowodrza - je...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 381 250 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
670 m2
-
15617025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22526343 15617025 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Do sprzedaży lokal mieszkalny (typu bliźniak) w budynku dwurodzinnym o powierzchni użytkowej z poddaszem 112,63m2 (bez poddasza 93,71m2) zlokalizowane w miejscowości Gaj (gm Mogilany). ATUTY: Wysokie, przestro...

Gaj (Małopolskie, gm. Mogilany)

950 000 PLN (8 407 zł/m2)

5
2
113 m2
2026
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 390 000 PLN (20 545 zł/m2)

5
-
165 m2
2025