• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdańsk Bysewo

Znalezionych ofert: 5

15889374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka ROD | Domek drewniany | Pełne wyposażenie 27849841 15889374 Marzysz o własnej oazie spokoju, nie rezygnując z udogodnień miasta? Oferuję na sprzedaż pięknie zagospodarowaną działkę w prestiżowej lokalizacji - ROD Rębiechowo w Gdańsku (Sektor A).To idealne miejsce na relaks, rodzinne grillowanie lub realizację...

Gdańsk (Bysewo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

75 000 PLN

-
-
303 m2
-
15887706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoja działka pod dom w Gdańsku – 1046 m² | Bysewo 27791637 15887706 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1046 m², położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.Parametry działki:49529 - powierzchnia: 1046 m² - kształt: prostokątny - uk...

Gdańsk (Bysewo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

366 100 PLN

-
-
1046 m2
-
15834739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoja działka pod dom w Gdańsku – 1258 m² | Bysewo 26883446 15834739 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1258 m², położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.Parametry działki:49553 - powierzchnia: 1258 m² - kształt: prostokątny - uk...

Gdańsk (Bysewo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

408 850 PLN

-
-
1258 m2
-
15834740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoja działka pod dom w Gdańsku – 1339 m2 | Bysewo 26883448 15834740 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m², położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.Parametry działki: 49554 - powierzchnia: 1339 m² - kształt: prostokątny - u...

Gdańsk (Bysewo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

448 565 PLN

-
-
1339 m2
-
15872915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom w otoczeniu lasu - Bysewo 27506418 15872915 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSE!!ATUTY:- duża działka zapewniająca prywatność (1861 m²)- położenie w otoczeniu lasu - cisza i kontakt z naturą- funkcjonalny układ pomieszczeń - pompa ciepła Vaillant- ogrzewanie podłogowe wodne w całym domu- kom...

Gdańsk (Bysewo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 940 000 PLN (10 211 zł/m2)

5
3
190 m2
2025