• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdańsk Chełm

Znalezionych ofert: 62

15827593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronnne, nowoczesne mieszkanie 26651841 15827593 Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni  62 m², położone w inwestycji Via Flora na Chełmie. Nieruchomość znajduje się w zielonej, spokojnej okolicy na 1 piętrze, 4-piętrowego bloku z 2025r.W skład mieszka...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

915 000 PLN (14 758 zł/m2)

3
1
62 m2
2025
15753817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt komercyjny 437 m² na działce 2226 m2 25216443 15753817 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Gdańsk - obiekt komercyjny 437 m² na działce 2226 m² w spokojnej, doskonale skomunikowanej dzielnicy. Idealny...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 850 000 PLN (13 398 zł/m2)

12
5
362 m2
2006
15885227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27720990 15885227 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnymGdańsk Chełm ul. Szpora nowsze budownictwo po kompleksowym remoncieNa sprzedaż starannie wykończone mieszkanie położone przy ul. Szpora w Gdańsku, w budynku oddanym do użytkowania...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (14 686 zł/m2)

2
-
51 m2
2008
15872988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509654 15872988 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż przestronne mieszkanie 66 m² z balkonem i piwnicąGdańsk Chełm 3 pokoje 4 piętro winda świetna lokalizacjaNa sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o pow...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 106 zł/m2)

3
-
66 m2
1985
15714716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24466203 15714716 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami w hali garażowej Gdańsk ChełmOpis ofertyNa sprzedaż komfortowe, przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie, idealne dl...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 400 000 PLN (15 909 zł/m2)

3
-
88 m2
2023
15845605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pok po remoncie świetnie skomunikowane 26864100 15845605 SŁONECZNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM !Gotowe do zamieszkania - doskonale skomunikowanie - blisko centrum!MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym 7-metrowym balkonem położone na gdańskim Chełmie. Nieruchomość...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (17 114 zł/m2)

2
1
35 m2
1985
15875068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Gdańsk Orunia 27525488 15875068 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYMieszkanie 3 pokojowe gotowe do zamieszkaniaBardzo słoneczne i przytulneDoskonała lokalizacjaLOKALIZACJA Mieszkanie znajduje ...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

3
-
63 m2
2009
15864048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Gdańsk- Chełm 27263026 15864048 Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej idobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm.Linie tramwajowe do centrum miasta, liczne połączenia autobusowe oraz ścieżki rowerowe.Lokal o dwustronnej ekspozycji (wschód-zachód) je...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

630 000 PLN (12 353 zł/m2)

2
1
51 m2
2005
15384520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie w świetnej lokalizacji! 17344202 15384520 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Borkowie przy ul. Współczesnej, na osiedlu Nowy Horyzont. Nieruchomość o powierzchni 53,64 m² stanowi bardzo dobrą propozycję dla trzyosobowej rodziny lub osób poszukujących funk...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

695 000 PLN (13 113 zł/m2)

3
1
53 m2
2012
15894313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka świetna komunikacja koło pętli tram 27940094 15894313 NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNA, WYKOŃCZONA, WYPOSAŻONA KAWALERKA Z BALKONEM ORAZ MIEJSCEM!- możliwość wydzielenia 2 pokoju -MIESZKANIE:Słoneczna, położona na 1 piętrze, ustawna kawalerka o powierzchni 33,10 m2. W skład mieszkania wchodzi: - Przestronny sal...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

469 000 PLN (14 212 zł/m2)

1
1
33 m2
2002
15894246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, blisko tramwaju, wyposażone, od zaraz 27935641 15894246 !!!  HOT OFERTA! TYLKO W PEPPER HOUSE !!!!Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem. Gotowe do zamieszkania!W pełni wyposażone, kuchnia na wymiar, ogrzewanie podłogowe w łazience. W pobliżu pętla tramwajowa. W planach budowa PKM co zwiększy atrakcyjność ...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2012
15877139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
złoty adres| 3 pokoje z balkonem| pasaż chełmski 27562456 15877139 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie 3 pokoi, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku-  idealne połączenie komfortu i prywatności. Codzienne zakupy, szybka kawa, usługi czy spontaniczne wyjście- tutaj nie tracisz czasu na dojazdy. Wsz...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

720 000 PLN (11 429 zł/m2)

3
1
63 m2
1987