• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdańsk Jasień

Znalezionych ofert: 87

15776906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasień | wyjątkowa działka budowlana 25719506 15776906 Działka budowlana - Jasień, świetna lokalizacjadealna pod budowę nowoczesnego domu jednorodzinnegoNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 358 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska - Jasieniu.To wyjątkowe miejsce dla osób, ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

700 000 PLN

-
-
358 m2
-
15888831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w wysokim standardzie 27830035 15888831 !!!! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPERHOUSE !!!!!Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,61 m², położone na 2 piętrze cztero piętrowgo budynku z 2023 roku przy ul. Władysława Czermińskiego w Gdańsku.Mieszkanie zostało wykończone z naciski...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

845 000 PLN (12 803 zł/m2)

3
1
66 m2
2023
15806121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26324181 15806121 Oferta bez prowizji Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kartuska• Lokalizacja: mieszkanie położone Gdańsku Jasieniu przy ul. Kartuskiej. Bdb. dojazd do centrum Gdańska, obwodnicy, lotniska.• Powierzchnia mieszkania 36m2m2 składa się z jednego pokoju z aneks...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

412 000 PLN (11 444 zł/m2)

1
1
36 m2
2025
15724362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24654533 15724362 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL Lokal na sprzedaż w biurowcu Nordika na Jasieniu przy ul. Jabłoniowej 22.Lokalizacja zapewniająca - znakomity dojazd do obwodnicy i centrum Gdańska.W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe i pętla t...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

935 000 PLN (16 121 zł/m2)

2
-
58 m2
2012
15736479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24874233 15736479 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 2469 m.kw z prawomocnym pozwoleniem na budowę obiektu komercyjnego.PNB na obiekt biurowy z halą garażową o powierzchni użytkowej 2500 m.kw.N...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 935 531 PLN (1 999 zł/m2)

-
-
2469 m2
-
15889095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844407 15889095 Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu URZEKA w Gdańsku - Jasień. Powierzchnia 44,61m2 składa się z: - przestronnego holu z szafą w zabudowie, - sypialni z zabudową od stolarza oraz komfortowym łóżkiem, - łazienki z prysznicem ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (14 324 zł/m2)

2
-
44.61 m2
2025
15894292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk Jasień | 3 pokoje | Wchodzisz i mieszkasz 27939623 15894292 Marzysz o mieszkaniu, które nie wymaga remontu, użerania się z ekipami budowlanymi ani wielomiesięcznego oczekiwania?Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, w pełni urządzonego, 3-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Stężyckiej na g...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

819 000 PLN (12 600 zł/m2)

3
1
65 m2
2017
15213340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12760800 15213340 Przestronny lokal handlowo-usługowy, będący obecnie restauracją, szuka nowego właściciela! W rozwijającej się, młodej dzielnicy Gdańska mieści się dobrze prosperująca restauracja o nowoczesnym wystroju, dużych witrynach i przestronnym wnętrzu. Lokal ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 134 146 PLN (8 159 zł/m2)

11
-
139 m2
2013
15522322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamień mieszkanie na Rodzinny Dom 20437496 15522322 Kupujący nie płaci prowizji! Zalety inwestycji:40 lokali w zabudowie szeregowejduży metraż - 92,48 m² przestronny garażdwie kondygnacjedogodna komunikacja miejskaw pobliżu liczne tereny zielone i parkitor wrotkarski i biegowy w okolicyszybkie połącze...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

850 000 PLN (9 239 zł/m2)

4
2
92 m2
2025
15474185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamień mieszkanie na Rodzinny Dom 19378993 15474185 Kupujący nie płaci prowizji! Zalety inwestycji:40 lokali w zabudowie szeregowejduży metraż - 92,48 m² przestronny garażdwie kondygnacjedogodna komunikacja miejskaw pobliżu liczne tereny zielone i parkitor wrotkarski i biegowy w okolicyszybkie połącze...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

850 000 PLN (9 239 zł/m2)

4
2
92 m2
2025
15369842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamień mieszkanie na Rodzinny Dom 16998275 15369842 Kupujący nie płaci prowizji! Zalety inwestycji:40 lokali w zabudowie szeregowejduży metraż - 92,48 m² przestronny garażdwie kondygnacjedogodna komunikacja miejskaw pobliżu liczne tereny zielone i parkitor wrotkarski i biegowy w okolicyszybkie połącze...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

849 000 PLN (9 228 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15888838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830392 15888838 Rezerwacja!ATUTY:- Słoneczne- Idealne dla singla, pary, bądź rodziny 2+1- Gotowe do zamieszkania od razu- Największa komórka lokatorska w budynku 5,95 m2LOKALIZACJA:Gdańsk Jasień, ulica Stężycka, osiedle Optima cenionego dewelopera INPRO. Zapewniona ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

510 000 PLN (11 830 zł/m2)

2
-
43.11 m2
2017