• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdańsk Kokoszki

Znalezionych ofert: 42

15856128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak Gdańsk Kokoszki 27083677 15856128 LOKALIZACJAOsiedle 22 domów dwulokalowych zlokalizowane jest w Gdańsku Kokoszkach przy ulicy Bysewskiej. Razem 44 lokale, na osiedlu Błoga Bysewska. Do obwodnicy trójmiasta dojedziemy w 4 minuty, do śródmieścia Gdańska w 15 minut. Do przystanku autob...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

835 000 PLN (9 598 zł/m2)

5
1
87 m2
2027
15836771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe w ciekawej lokalizacji ! 26719644 15836771 Mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w świetnej lokalizacji !!! ATUTY NIERUCHOMOŚCI:mieszkanie wyremontowane,5 min do najbliższego zjazdu na obwodnice Trójmiasta,miejsce parkingowe za szlabanem dla mieszkańców10 min do Lotniska w Gdańsku Rębiechowie,w ...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (10 696 zł/m2)

3
1
56 m2
1980
15767427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25526546 15767427 Na sprzedaż: Kawalerka przy obwodnicy Trójmiasta – idealna dla singla lub pod inwestycjęOpis nieruchomości:Oferujemy przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy trójmiejskiej. Dzięki świetnej komunikacji – zarówno samochod...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

450 000 PLN (13 636 zł/m2)

1
-
33 m2
2000
15637091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Smęgorzyno Kokoszki działka budowlana 22978671 15637091 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYDziałka mieszkaniowa na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych i rezydencji w Gdańsku, objęta planem zagospodarowania przestrzennego.LOKALIZACJADziałka poło...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 495 000 PLN

-
-
1395 m2
-
15508522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Gdańsk dom-dwa mieszkania 20114982 15508522 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż dwa mieszkania w domu wielorodzinnym. Budynek znajduje sie  w Gdańsku -dzielnica Kokoszki przy ulicy Maszynowej.Oferowana nieruchomość położona jest na drugiej kondygnacji i w...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 640 000 PLN (11 081 zł/m2)

4
2
148 m2
-
15779276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25770938 15779276 Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum, a jednocześnie blisko natury? To miejsce może być właśnie dla Ciebie! Opis mieszkania:Na 46,1 m² składają się:salon z aneksem kuchennym (27 m²) – jasny, przestronny, z dużymi oknam...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

549 000 PLN (11 909 zł/m2)

2
1
46.1 m2
2000
15731500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24795120 15731500 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - elegancki dom wolnostojący w pożądanej części Gdańska - Kokoszki.LOKALIZACJA:Kokoszki to jedna z dzielnic Gdańska, położona na zachodzie miasta, od lat przyciągająca poszukujących ha...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 750 000 PLN (16 379 zł/m2)

5
2
167.9 m2
2008
15640586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Usługowa 1748m2 Gdańsk Kokoszki 23067471 15640586 Działka usługowo-produkcyjna  - Gdańsk Kokoszki, ul. DojazdowaDoskonała lokalizacja pod inwestycję  Blisko obwodnicy i lotniskaLokalizacja: Gdańsk - Kokoszki, ul. Dojazdowa.  Bezpośrednie położenie przy drodze stanowi idealne miejsce na siedzibę fir...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 136 200 PLN

-
-
1748 m2
-
15787615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka w mieście blisko lasu! 25931490 15787615 DZIAŁKA: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1331 m2.Teren jest ogrodzony z trzech stron (ogrodzenie stalowe), płaski. Kształt działki jest prostokątny (przybliżone wymiary 32x44), bardzo ustawny. Dostęp do mediów w postaci prądu, wody, kanal...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 150 000 PLN

-
-
1331 m2
-
14851749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z antresolą 3396179 14851749 W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości. Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skont...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

702 500 PLN (7 983 zł/m2)

3
1
88 m2
2023
15634355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Hala z Biurem - Gdańsk Kokoszki 22917786 15634355 Nowoczesna hala z częścią biurową - Gdańsk Kokoszki, ul. BudowlanychCena: 8 700 000 zł nettoLokalizacja: Gdańsk - Kokoszki, ul. BudowlanychOpis nieruchomości:Na sprzedaż nowo wybudowana hala z częścią socjalno-biurową, zlokalizowana w dynamicznie roz...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

8 700 000 PLN (7 909 zł/m2)

10
-
1100 m2
2025
15706534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24302606 15706534 Szukasz nowoczesnego domu, gotowego do zamieszkania, który spełnia aktualne standardy i trendy wnętrzarskie? Zależy Ci na szybkim i wygodnym dostępie do Pozytywnej Szkoły Podstawowej oraz przedszkola dla Twoich dzieci? Ten dom, położony w Gdańsku Kok...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 629 000 PLN (8 042 zł/m2)

6
3
202.57 m2
2023