• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdańsk Orunia

Znalezionych ofert: 91

15750089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 3 pokoje z balkonem, Orunia Górna. 25117593 15750089 Tylko u nas!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Świetna propozycja dla rodziny oraz inwestora szukającego mieszkania pod wynajem.LOKALIZCJA: Orunia Górna to bardzo popularna i ceniona dzielnica Gdańska. Doskonale rozwinięta komunik...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

589 000 PLN (13 089 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15849871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie - Gdańsk Łostowice 26982145 15849871 Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone na Osiedlu Vivaldiego przy ul. Andrzeja Grubby w Gdańsku. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-kondygnacyjnym budynku. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwe...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

539 000 PLN (12 833 zł/m2)

2
1
42 m2
2014
15821531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26589898 15821531 Stylowa willa z ogrodem – idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny.Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm i Orunia Górna – w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie b...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 490 000 PLN (14 578 zł/m2)

8
1
308 m2
1999
15821532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26590678 15821532 Stylowa willa z ogrodem – idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny.Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm i Orunia Górna – w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie b...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 490 000 PLN (14 578 zł/m2)

8
1
308 m2
1999
15894781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948930 15894781 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 54 m² z balkonem i możliwością aranżacji 3 pokoiGdańsk Orunia Górna 1 piętro budynek z 2002 rokuOferuję na sprzedaż przemyślanie zaprojektowane mi...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

698 000 PLN (12 926 zł/m2)

2
-
54 m2
2002
15894780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948928 15894780 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 36,66 m² z balkonem, klimatyzacją, miejscem garażowym i komórką lokatorską.Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 36,66 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z win...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

644 000 PLN (17 405 zł/m2)

2
-
37 m2
2022
15871097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27457585 15871097 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż w pełni urządzona kawalerka z miejscem postojowym33,91 m² 1 piętro winda gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż funkcjonalna i w pełni urządzona kawalerka o powierzchni 33,91...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

509 000 PLN (14 971 zł/m2)

1
-
34 m2
2018
15887062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27775271 15887062 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleńGdańsk Orunia ul. Uranowa 61,27 m² 3 pokoje balkon piwnicaPowierzchnia: 61,27 m²Piętro: 1 z 4Opis nieruchomości:P...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

554 000 PLN (8 935 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15778265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25748293 15778265 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą GdańskNa sprzedaż komfortowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z Księgą Wieczystą, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedl...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

698 000 PLN (9 971 zł/m2)

3
-
70 m2
1997
15746597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Zen Gdańsk Orunia! Kawalerka na sprzedaż 25085555 15746597 HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!ATUTY:-Bliskość terenów zielonych-Spokojna i cicha okolica-Wysoki standard wykończenia budynku-Funkcjonalny układ pomieszczeń-Do własnej aranżacji-Świetnie skomunikowaneLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się p...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

381 000 PLN (14 111 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15891409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896683 15891409 Jeśli poszukujesz słonecznego mieszkania o funkcjonalnym układzie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!GŁÓWNE ATUTY:- Spółdzielczo-własnościowe z KW - możliwość zakupu przez ocokrajowca- Odległość 3 km od Starego Miasta- Praktyczny układ pomieszczeń z ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (11 836 zł/m2)

3
1
52.3 m2
1970
15706747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24307910 15706747 Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą. Nieruchomość położona jest w Gdańsku, w dzielnicy Orunia, przy ulicy Raduńskiej (bloki koło parku). Mieszkanie, optymalnie rozplanowane i nasłonecznione, niedawno przeszło remont i j...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

485 000 PLN (11 548 zł/m2)

2
1
42 m2
1970