• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdańsk Ujeścisko

Znalezionych ofert: 29

15838989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie w otulinie lasu | 35 m² 26737460 15838989 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone w kameralnym budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealna propozycja dla osób poszukujących harmonii z naturą, spokoju oraz komfortu co...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

620 000 PLN (17 714 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
13762180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż lokal usługowy 51,60 m2, GD-Ujeścisko 99836 13762180 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy (51,60 m2) położony w przyziemiu w budynku mieszkalnym, w Gdańsku, dzielnica Ujeścisko.Lokal składa się z: dużego pomieszczenia- sala główna (ok. 40,00 m2), z lustrami na ścianach, z aneksem kuchennym w pełni wypos...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

699 000 PLN (13 706 zł/m2)

3
-
51 m2
2008
15758784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom w Gdańsku 25330572 15758784 TYLKO U NAS. KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJIKomfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które cenią spokój, przestrzeń i wygodę, a jedn...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 999 000 PLN (13 507 zł/m2)

4
1
148 m2
2025
15675838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal: gabinety lekarskie, dentystyczne, usługi 23756721 15675838 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOSUENa sprzedaż wyjątkowy lokal położony na rozwijającym się osiedlu Wolne Miasto. CENA NETTO 1 699 000zł. ATUTY NIERUCHOMOŚCI- gotowy do rozpoczęcia działalności,- świetna lokalizacja - duże rozrastające się osied...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 699 000 PLN (22 065 zł/m2)

6
-
77 m2
2018
15838987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowy apartament w otulinie lasu 26737458 15838987 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Kameralność i prywatność - budynek obejmuje jedynie 4 lokale mieszkalne, co zapewnia spokój i bezpieczeństwo.- Bezpośrednie sąsiedztwo lasu - lokalizacja w otulinie zieleni gwarantuje czyste powietrze i kojący widok z balkonu.- ...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 360 000 PLN (16 790 zł/m2)

4
-
81 m2
2025