• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 792

15515505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20256046 15515505 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w topowej lokalizacjiNieruchomość położona w Gdańsku Wrzeszczu, w pobliżu skrzyżowania ul. Bohaterów Getta Warszawskiego z Al. Grunwaldzką, która stanowi główny ciąg komunikacyjny Wrzeszcza.______________________...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

5 998 608 PLN (5 927 zł/m2)

10
-
1012 m2
1996
15870131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Jasień! Oliwkowa Park! 27420318 15870131 !! DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE U NAS !!ATUTY:- kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa- elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi- komfortowy, dwustanowiskowy garaż (poziom -1)- ekologiczne rozwiązan...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 690 000 PLN (8 667 zł/m2)

5
3
195 m2
2026
15870130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Jasień! Oliwkowa Park! 27420317 15870130 !! DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE U NAS !!ATUTY:- kameralne, zamknięte osiedle zapewniające wysoki poziom prywatności i bezpieczeństwa- elastyczny układ wnętrza - możliwość aranżacji 4-6 pokoi- komfortowy, dwustanowiskowy garaż (poziom -1)- ekologiczne rozwiązan...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 690 000 PLN (8 667 zł/m2)

5
3
195 m2
2026
15484895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy na Wyspie Spichrzów w Gdańsku 19599146 15484895 Lokal użytkowy na pierwszym piętrze, w nowym kompleksie biznesowym, turystycznym i wypoczynkowym Gdańska - GRANARIA na Wyspie Spichrzów.Idealne miejsce dla osób preferujących życie w centrum historycznego miasta, a jednocześnie wygodę, prestiż oraz e...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 456 500 PLN (30 344 zł/m2)

1
-
48 m2
2019
15829939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa kamienica | sauna | top lokalizacja 26655279 15829939 W samym sercu Gdańska, gdzie historia spotyka się z rytmem miasta, czeka mieszkanie, które zachwyca światłem, detalem i atmosferą - stworzone z myślą o tych, którzy szukają nie tylko adresu, ale stylu życia.*BEZ PROWIZJI* LOKALIZACJA:Gdańsk Śródmieśc...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

975 000 PLN (18 056 zł/m2)

3
1
54 m2
1902
15818694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stan idealny - 2 miejsca postojowe 26625766 15818694 MIESZKANIE:Doskonały układ mieszkania, dzięki czemu:-salon z aneksem kuchennym uzyskał wyjątkową przestrzeń, a mieszkanie sprawia wrażenie, iż jest większe niż w rzeczywistości. Całość wykończona ze smakiem i dbałością o detale. Z salonu wyjście na b...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

600 000 PLN (14 634 zł/m2)

2
1
41 m2
2022
15853552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie! Gdańsk Brzeźno ul. Dworska 27052500 15853552 HOT OFERA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 600 m do plaży!- idealne pod inwestycję - zarówno najem krótkoterminowy jak i długoterminowy- pełne zaplecze usługowo-handlowe,- łatwy wyjazd na drogę ekspresową S7 oraz autostradę A1,- budynek w...

Gdańsk (Brzeźno) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

449 000 PLN (17 269 zł/m2)

1
-
26 m2
1970
15866848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki mieszkaniow-usługowa/WSZYSTKIE MEDIA/Osowa 27330996 15866848 Działki na sprzedaż 1425m2lub łącznienr 479 - 1425m2nr 480 - 1220m2=2645m2 Pierwsza linia zabudowy ulicy Nowy świat Przy działce media takie jak: PRĄD, WODA,GAZ, CIEPŁO Z MIASTA, KANALIZACJADziałka płaska z wjazdem od ul. Penelopy Grunty objęte MPZP:...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 852 500 PLN

-
-
1425 m2
-
15834996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki standard, klimatyzacja, wyposażenie w cenie 26801627 15834996 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.LOKALIZACJA:Świetnie położony budynek na skraju osiedla Lawendowe Wzgórze, gwarantujące spokój i izolację od wielkomiejskich hałas...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

899 999 PLN (16 364 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15869706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym 27407754 15869706 Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - Stare Miasto, Gdańsk, ul. SzafarniaNa sprzedaż oferujemy przestronne i pełne możliwości aranżacyjnych mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska - na Starym Mieście, tuż n...

Gdańsk (Stare miasto) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 347 000 PLN (20 104 zł/m2)

2
1
67 m2
2011
15792431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje na u. Ogarnej- inwestycja 26016979 15792431 Dwustronne mieszkanie na parterze z widokiem na Ratusz - Śródmieście GdańskIdealne na inwestycję: biuro, gabinet, wynajem krótkoterminowy lub lokal usługowyWejście do budynku od ul. Ogarnej.Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie położone na par...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

790 000 PLN (19 268 zł/m2)

2
1
41 m2
1958
15862386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w Garnizonie 27225167 15862386 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz). W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym ( 20,4...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 090 000 PLN (29 459 zł/m2)

2
1
37 m2
2025