• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 791

15747398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25092515 15747398 Doskonała oferta inwestycyjna - wysoka stopa zwrotu!Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogródkiem, położony w zielonej i prestiżowej dzielnicy Gdańska - Oliwie.Wyjątkowy układ mieszkania pozwolił na wydzielenie dwóch niezależnych apartamentów typu st...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 187 000 PLN (26 378 zł/m2)

2
2
45 m2
2012
15700179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24181812 15700179 Na sprzedaż bardzo wyjątkowy apartament Gdańsk Morena, ul. Myśliwskie WzgórzeZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska Morenie, przy ul. Myśliwskie W...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 430 000 PLN (17 439 zł/m2)

3
1
82 m2
2010
15859950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1 POKÓJ W CENTRUM GDAŃSKA /SMART HOME/WYKOŃCZONE 27179471 15859950 Idealna inwestycja w Gdańsku Kawalerka 27,4 m² Nowe budownictwo Murapol ScarpaNa sprzedaż kompaktowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 27,40 m², zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Murapol Scarpa przy ul. Kartuskiej 123 w Gdańsku.Szukasz...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

565 940 PLN (20 961 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15859951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE W CENTRUM GDAŃSKA/SMART HOME/WYKOŃCZONE 27179470 15859951 Idealna inwestycja w Gdańsku 2 Pokoje 31,04 m² Nowe budownictwo Murapol ScarpaNa sprzedaż kompaktowe i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 31,04 m², zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Murapol Scarpa przy ul. Kartuskiej 123 w Gdańsku.Szukasz...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

615 380 PLN (19 851 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15863335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27243475 15863335 Działka inwestycyjna – Gdańsk Orunia Górna, ul. Marii HrabowskiejNa sprzedaż działka budowlana o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska.- MPZP – teren 018-M22 (zabudowa mieszkaniowa ekstensywna)- idealn...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

773 000 PLN

-
-
879 m2
-
15746874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25089266 15746874 Przestronne, słoneczne mieszkanie usytuowane na VI parterze w jedenastopiętrowym budynku z windą, wybudowanym w latach 70-tych. Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji, co daje przyszłemu w...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (10 696 zł/m2)

3
1
56 m2
1970
15237186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealna inwestycja - Rębiechowo 13534519 15237186 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYblisko lasublisko jezioridealnie skomunikowana lokalizacjadla dużej rodzinypod działalność gospodarcząUnikalna oferta dająca wiele możliwości inwestycyjnych. Lokaliz...

Gdańsk (Rębiechowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 000 PLN (5 932 zł/m2)

12
4
590 m2
2006
15750242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z loggią i piwnicą centrum miasta! 25119665 15750242 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ciepłe, ciche, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 40,50 m2. W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym (24,67 m2) oraz wyjściem na lo...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

647 000 PLN (16 175 zł/m2)

2
1
40 m2
1961
15846873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26897756 15846873 Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, urządzone mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w jednym z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Przymorze. To lokalizacja, która łączy ciszę, spokój i prywatność z bezpośrednim dostępem do p...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

679 000 PLN (18 861 zł/m2)

2
-
36 m2
1965
15746474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z loggią CH Kowale blisko autobus tramwaj 25084603 15746474 PRZESTRONNE, DO WŁASNEJ ARANŻACJI!2 pokoje z wyjściem na przestronną loggięMIESZKANIE: Na sprzedaż ciepłe, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,41 m2, położone w GdańskUW jego skład wchodzą:- pokój dzienny z aneksem kuchennym i...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

539 000 PLN (12 535 zł/m2)

2
1
43 m2
2008
15845047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum miasta tuż przy Motławie! 26849069 15845047 MIESZKANIE: na ustawne, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,11 m2 położony w Gdańsku (dzielnica Śródmieście). W jego skład wchodzą:- pokój dzienny (12,90 m2) z wyjściem na balkon (5,36 m2),- kuchnia (6,38 m2) z okn...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

625 000 PLN (24 038 zł/m2)

1
1
26 m2
2026
15796902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Strzyża-Jasne 3 Pokojowe Mieszkanie z Potencjałem! 26134004 15796902 LOKALIZACJA: Gdańsk Strzyża to piękna, zielona oraz cicha i spokojna dzielnica Gdańska. Jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta oraz Gdynią - w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, a także stacje SKM i PKM, co ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 000 PLN (13 380 zł/m2)

3
1
71 m2
1956