• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 801

15740902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie inwestycyjne! Gdańsk ul. Opacka 24959451 15740902 HOT OFERTA!! DOSTĘNA TYLKO W NASZYM BIURZE!!!ATUTY:- okolica Parku Oliwskiego- w pobliżu pełna baza handlowo- usługowa- blisko do SKM, tramwaju i przystanków autobusowych- nowoczesna architektura- wysoki standard części wspólnych- spokojne sąsiedztwo...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 247 600 PLN (20 123 zł/m2)

3
2
62 m2
2018
15852178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący na Jasieniu 27025869 15852178 Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący na Jasieniu, doskonały zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej.Wokół pełna infrastruktura handlowo usługowa, liczne sklepy, przedszkola i szkoły. W pobliżu zmnajdują się również te...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 195 000 PLN (10 016 zł/m2)

6
3
319 m2
2003
15831346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Fenomenalny widok na miasto! 26692182 15831346 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPERHOUSE!!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z fantastycznym widokiem na GdańskATUTY NIERUCHOMOŚCI:- trójstronna ekspozycja oraz panoramiczne widoki na miasto i Zatokę Gdańską,- duży taras z ekspozycją południowo-zachodnią,- indywi...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 197 315 PLN (19 005 zł/m2)

3
-
63 m2
2013
15758784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom w Gdańsku 25330572 15758784 TYLKO U NAS. KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJIKomfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które cenią spokój, przestrzeń i wygodę, a jedn...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 999 000 PLN (13 507 zł/m2)

4
1
148 m2
2025
15850130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, 73 m2, Gdańsk Morena 26987743 15850130 TYLKO U NAS! Stylowe, 4-pokojowe, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,2 m2 na gdańskiej Morenie.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Morena. Jest to miejsce ciche, spokojne, zielone, zadbane i bardzo ładnie urządz...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

899 000 PLN (12 315 zł/m2)

4
1
73 m2
1990
15635271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w świetnej lokalizacji | Ulica Długa 22940125 15635271 Mieszkanie położone na prestiżowej i najpopularniejszej ulicy w Gdańsku, tuż przy Kościele Mariackim i Fontannie Neptuna. Świetnie skomunikowane!!MIESZKANIE:Jasne, dwustronne, ustawne, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, świetnie położone, 3-pokojowe mieszkanie w...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

899 000 PLN (17 288 zł/m2)

3
1
52 m2
1956
15675838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal: gabinety lekarskie, dentystyczne, usługi 23756721 15675838 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOSUENa sprzedaż wyjątkowy lokal położony na rozwijającym się osiedlu Wolne Miasto. CENA NETTO 1 699 000zł. ATUTY NIERUCHOMOŚCI- gotowy do rozpoczęcia działalności,- świetna lokalizacja - duże rozrastające się osied...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 699 000 PLN (22 065 zł/m2)

6
-
77 m2
2018
15675648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogrzewanie Miejskie | Wysokie Sufity | Po remocnie 23755044 15675648 • Wysokie sufity - ponad 3 metry • Po remoncie instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej • Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej • Blisko głównych atrakcji turystycznych Gdańska  MIESZKANIE:O powierzchni 76,73 m2, na którą składa się:- 3 oddzielne...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

949 000 PLN (12 487 zł/m2)

3
1
76 m2
1906
15675567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem i windą w nowym budownictwie 23753853 15675567 Informacja: cena nieruchomości obejmuje stałe zabudowy. Jeśli natomiast ktoś będzie zainteresowany wyposażeniem oraz umeblowaniem ruchomym, to jest ono dodatkowo płatne 30000 złotych.MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, ładnie wykończo...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

896 000 PLN (12 986 zł/m2)

3
1
69 m2
2016
15850387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom na Chełmie 26994622 15850387 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. SZUKASZ DOMU W GDAŃSKU BLISKO CENTRUMTO DOSKONAŁA OFERTA DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINYJEDYNY TAKI DOM NA CHEŁMIE Z WYJĄTKOWYM OGRODEML O K A L I Z A C J A : Dom znajduje się w w dzielnicy Gdańsk Chełm.Jest to cich...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 750 000 PLN (25 000 zł/m2)

5
2
150 m2
2019
15656350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z WITRYNA, Niedźwiednik/ Pawilony 23411267 15656350 Lokal jest po generalnym remoncie Nieruchomość posiada dwa poziomu:góra z witryną (cześć sprzedażowa biurowa)+ łazienka  - 20,1 m2,piwnica (zapleczemagazyn) - 21,6m2Lokal jest usytuowany w pawilonie handlowym, posiada dużą witrynę, dzięki czemu wnętr...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

329 000 PLN (8 024 zł/m2)

3
-
41 m2
2000
15841715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestrzeń, widok i komfort – nowoczesne 3 pokoje 26793065 15841715 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie i widokiem na otwartą przestrzeń, z dala od miejskiego zgiełku. To przestronne, trzypokoj...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 150 000 PLN (17 424 zł/m2)

3
1
66 m2
2021