• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdynia Redłowo

Znalezionych ofert: 59

15758674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25324883 15758674 Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości położonej w inwestycji Invest Komfort w Gdyni Redłowo!ATUTY:- W pełni oszklona, zabudowana loggia- Wygodny i funkcjonalny układ pomieszczeń- Oddzielna, w pełni wyposaż...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 140 000 PLN (20 357 zł/m2)

2
1
56 m2
2012
14853839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3441085 14853839 Gdynia, 307 m2, sprzedaż, 1 100 000 zł. Na sprzedaż nieruchomość, która nie jest objęta Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z Uchwałą nr XI34219 Rady Miasta Gdyni z dnia 28 sierpnia 2019 r., nieruchomość położona jest...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 100 000 PLN (3 583 zł/m2)

5
1
307 m2
-
15824529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Redłowo | Kameralne osiedle Nad Kępą | 2 pokoje | 26640909 15824529 Oferta biura The House Nieruchomości.Zapraszamy na spotkanie w mieszkaniu położonym w Redłowie, jednej z tych dzielnic Gdyni, które wybiera się świadomie. To miejsce, gdzie miejski styl życia naturalnie łączy się z bliskością lasu i morza, a codzienn...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 199 000 PLN (22 204 zł/m2)

2
1
54 m2
2015
15893424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911009 15893424 ATUTY:- mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą bez żadnych obciążeń- możliwość natychmiastowego wydania mieszkania- ostatnie piętro w nowoczesnym budynku - prywatność, cisza i najwyższy standard życia- prestiżowa lokalizacja w centrum Redłowa - w...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

518 000 PLN (15 988 zł/m2)

1
-
32.4 m2
-
15893108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
9 piętro z widokiem|wykończone pod klucz|Gdynia 27899829 15893108 Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,64 m2,  w wersji wykończonej  pod  klucz. Mieszkanie zlokalizowane jest  na 9 piętrze budynku, w ekspozycji północno - wschodniej w nowoczesnej inwestycji ALVARI...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 565 232 PLN (20 870 zł/m2)

3
1
75 m2
2025
15892669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje|8 piętro| wykończenie pod klucz |Redłowo 27899522 15892669 Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,63 m2,  w wersji ''wykończonej  pod  klucz''. Mieszkanie zlokalizowane jest  na 9 piętrze budynku, w ekspozycji północno - wschodniej w nowoc...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 032 457 PLN (22 445 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15870630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Redłowo | 3 pokoje | Wykończone pod klucz 27434822 15870630 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,83 m² z loggią (4,39 m²), położone na 7. piętrze nowoczesnej inwestycji ALVARIUM 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - RedłowieMieszkanie z rynku pierwotnego, wykończone pod klucz - gotowe...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 450 320 PLN (19 338 zł/m2)

3
1
75 m2
2025
15893109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje|6 piętro|wykończenie pod klucz |Redłowo 27899830 15893109 Oferowane jest na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,64 m2,  w wersji ''wykończonej  pod  klucz''. Mieszkanie zlokalizowane jest  na 9 piętrze budynku, w ekspozycji północno - wschodniej w nowoc...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 385 970 PLN (18 729 zł/m2)

3
1
74 m2
2025
15882538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Gdynia Redłowo 27667115 15882538 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie zostało wykończone z dbałością o każdy detal, co gwarantuje najwyższą funkcjonalność oraz przestronność, co jest szczególnie istotne dla osób cen...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 330 000 PLN (16 625 zł/m2)

3
1
80 m2
1998
15889457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia Redłowo - mieszkanie 3 pokojowe 27851017 15889457 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY- mieszkanie 3-pokojowe- lokalizacja w atrakcyjnej dzielnicy Gdyni,- infrastruktura handlowa i usługowa wokół.LOKALIZACJARedł...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

639 000 PLN (11 618 zł/m2)

3
-
55 m2
1966
15888016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Redłowo | 4 pokoje | Wykończone pod klucz 27799831 15888016 Na sprzedaż przestronne, 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,50 m² z loggią (4,38 m²), położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji ALVARIUM 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - RedłowieMieszkanie z rynku pierwotnego, wykończone pod klucz - gotow...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 330 710 PLN (17 983 zł/m2)

4
1
74 m2
2025
15878022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Redłowo | 3 pokoje | Wykończone pod klucz 27587837 15878022 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,10 m², położone na 8. piętrze nowoczesnej inwestycji ALVARIUM 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowie.Mieszkanie z rynku pierwotnego, wykończone pod klucz - gotowe do zamieszkania, ...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 504 526 PLN (20 060 zł/m2)

3
1
75 m2
2025