• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gniezno

Znalezionych ofert: 28

15860868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27185143 15860868 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m², położonego na 3 piętrze w kameralnym, niskim bloku na Osiedlu Jagiellońskim w Gnieźnie. To przestrzeń, która daje możliwości – zarówno do zamieszkania, jak i jako p...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

320 000 PLN (6 639 zł/m2)

3
1
48.2 m2
1980
15868080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27364333 15868080 Polecamy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie!Nieruchomość zlokalizowana na czwartym piętrze w bloku, ul. Budowlanych.Na 46,10 m2 składają się:- 3 pokoje,- kuchnia,- łazienka, - korytarz,- balkon. Idealna lokalizacja - w pobliżu przystanek a...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

335 000 PLN (7 267 zł/m2)

3
-
46.1 m2
-
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15866363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27319047 15866363 Polecamy na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom!Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, oddalona 5 minut od centrum.Dom o powierzchni 137 m2 składa się z:-> Parteru : salon, jadalnia z wyjściem na balkon, kuchnia, spiżarnia, łazienka, koryta...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

629 000 PLN (4 591 zł/m2)

4
-
137 m2
-
15863705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254996 15863705 Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną możliwością dalszego zysku. Modliszewko...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 100 000 PLN (9 565 zł/m2)

5
2
115 m2
1962
15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15753560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gniezno|Pokoje|Inwestycyjne|Booking|Lokalizacja 25198613 15753560 Gotowy produkt inwestycyjny - Pokoje Gościnne „Czarna Owca” Gniezno, Park „Dziekanka”Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość inwestycyjną 170,84 m2 - funkcjonujące pokoje gościnne „Czarna Owca”, zlokalizowane w samym sercu Gniezna, w zabytkowej w...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 800 000 PLN (10 588 zł/m2)

1
2
170 m2
1908
15879178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27610888 15879178 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działka n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

621 600 PLN

-
-
2220 m2
-
15879177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27610887 15879177 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działki n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 102 400 PLN

-
-
4240 m2
-
15806942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M5 - Osiedle Orła Białego 26355546 15806942 Do sprzedaży przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58 mkw. na VI piętrze w bloku dziesięciokondygnacyjnego w Gnieźnie na Osiedlu Orła Białego.Na powierzchnię mieszkalną składa się kuchnia z oknem, salon z dużym oknem i wyjściem na balkon, ...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

325 000 PLN (5 603 zł/m2)

4
1
58 m2
1979
15578034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21719805 15578034 Na sprzedaż grunt o powierzchni 0.8 ha. Działka objęta miejscowym MPZP - przeznacza się na cele produkcji, składów i magazynów oraz usług z możliwością lokalizowania obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2. Możliwość dokupienia są...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 990 000 PLN (249 zł/m2)

-
-
8000 m2
-
15598028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22132213 15598028 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo własności nieruc...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 682 501 PLN (4 793 zł/m2)

2
-
351 m2
-