• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 193

10095760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 78248 10095760 Działka gruntu o pow. 3816 m2 w Grodzisku Mazowieckim w dzielnicy Łąki, czyli w części Grodziska po stronie autostrady A2, oddalona od niej o ok. 4,5 km. Położona jest w II linii zabudowy, od ulicy utwardzonej oddziela ją jedna działka zabudowana dom...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 373 760 PLN

-
-
3816 m2
-
15300599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 15167052 15300599 2 poziomowy lokal mieszkalnyusługowy w kamienicy o powierzchni 246m w centrum 2 -poziomowy lokal mieszkalnyusługowy w kamienicy o powierzchni 246m w centrum . Kamienica jest 2002 roku, gdzie od strony frontowej są lokalu usługowe, natomiast przedm...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 650 000 PLN (6 735 zł/m2)

6
2
245 m2
2002
12492300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 84491 12492300 Duża działka budowlano leśna położona 5 km od Grodziska Maz. w miejscowości Janinów na pograniczu prestiżowego osiedla domów jednorodzinnych Czarny Las. Bardzo malownicze położenie. W bezpośrednim sąsiedztwie las i luźna zabudowa jednorodzinna. ...

Grodzisk Mazowiecki (Janinów) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

731 500 PLN

-
-
3850 m2
-
15724790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24664890 15724790 Odkryj niezwykłą ofertę sprzedaży wolnostojącego domu położonego w spokojnej, zielonej enklawie Grodziska Mazowieckiego idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort, prywatność i harmonię z naturą, nie rezygnując z bliskości miejskich udogodnień. ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 350 000 PLN (8 438 zł/m2)

5
2
160 m2
-
15707542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24323485 15707542 Do sprzedaży budynek wielorodzinny kamienica, znajdująca się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. J. Kilińskiego 17. Działka o powierzchni 974 m 2 , o wymiarach 29 x 25 m, powierzchnia zabudowy budynku wynosi 299 m2. Aktualnie jest wydzielonych 9 mieszk...

Grodzisk Mazowiecki (Centrum) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

3 990 000 PLN (5 783 zł/m2)

11
-
690 m2
1901
15748104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25105626 15748104 Dom z potencjałem na dużej działce przestrzeń, cisza i komfort życia! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zachowasz wygodny dostęp do wszystkiego, co potrzebne? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania!Dom wolnos...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 200 000 PLN (9 091 zł/m2)

5
2
242 m2
1984
15859218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27165200 15859218 Dom w centrum Grodziska Mazowieckiego- 241 m, działka 1200 m- duży potencjał inwestycyjny.Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, która łączy funkcję mieszkalną z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta w centrum Grodziska Mazowieckiego to propozy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 400 000 PLN (5 809 zł/m2)

4
2
241 m2
1980
15844725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26844483 15844725 Do sprzedaży segment środkowy o powierzchni 119,5 m2, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim w rejonie ulic Królewska Okrężna, rok budowy 2007r . Podstawowy materiał budowlany pustak ceramiczny MAX, ocieplenie styropian, tynk zewnętrzny strukturalny, ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 190 000 PLN (8 623 zł/m2)

4
1
138 m2
2007
15718480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552346 15718480 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOPIS NIERUCHOMOŚCI:Jeśli szukasz bliźniaka z garażem w centrum Grodziska a jednocześnie cenisz sobie spokój to ta oferta jest dla Ciebie!Parter domu to przestrzeń pełna światła otwarta kuchnia na wymiar wyposażona w sprzęt AGD pł...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 349 000 PLN (10 067 zł/m2)

4
1
134 m2
2015
15845004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26847911 15845004 Nowowybudowany bliźniak położony na osiedlu Piaskowa w Grodzisku Mazowieckim w stanie deweloperskim. Murowany, dwukondygnacyjny o powierzchni 125m.kw. na działce o pow. 250m.kw. Na parterze budynku salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok. 30m.kw, ...

Grodzisk Mazowiecki (Os. piaskowa) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

960 000 PLN (7 680 zł/m2)

5
-
125 m2
2025
6971679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 77542 6971679 Działka o powierzchni 9 ha, o wymiarach 150x600 m, usytuowana w miejscowości Chlebnia, na granicy Grodziska Mazowieckiego. Plan zagospodarowania w trakcie tworzenia, a w Studium Uwarunkowań Rozwoju Gminy Grodzisk Mazowiecki teren zabudowy mieszkaniow...

Grodzisk Mazowiecki (Chlebnia) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

13 500 000 PLN

-
-
90000 m2
-
15309367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15410627 15309367 Do sprzedania duże ładne mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Diamentowa. Mieszkanie w stanie deweloperskim znajduje się na 2 piętrze w nowym 6-cio piętrowym bloku z windą. W skład lokalu o powierzchni 81,22 m2 wchodzą następujące pomieszc...

Grodzisk Mazowiecki (Grodzisk mazowiecki) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

934 000 PLN (11 531 zł/m2)

4
-
81 m2
2021