• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 196

15840387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774640 15840387 Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalnoś...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

850 000 PLN (9 239 zł/m2)

4
1
92 m2
2025
15858409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149405 15858409 Na sprzedaż kamienica o powierzchni całkowitej 90 m² (powierzchnia mieszkalna 80 m²), położona na działce o powierzchni 168 m². Budynek wykonany z czerwonej cegły, z dachem pokrytym papą oraz dachówką bitumiczną. Nieruchomość podłączona jest do ogrze...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

590 000 PLN (6 556 zł/m2)

3
-
90 m2
1936
15840382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774643 15840382 Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy z ogrodem Grodzisk MazowieckiMarzysz o własnym domu z ogródkiem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta?Ta nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim to idealne połączenie komfortu, funkcjonalnoś...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

770 000 PLN (8 370 zł/m2)

4
1
92 m2
2025
15495670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19841209 15495670 NIERUCHOMOŚĆNa parterze znajduje się wiatrołap, łazienka z prysznicem, półotwarta kuchnia oraz piękny, przestronny salon z dużymi oknami i wyjściem do ogrodu.Na piętrze mieszczą się duża łazienka, główna sypialnia z kolejną prywatną łazienką oraz trz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (7 279 zł/m2)

5
3
136 m2
2024
15872449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27493740 15872449 Do sprzedaży dom w Czarnym Lesie przy ul. Limbowej 8, utrzymany w stylu angielskiej willi, dom wolnostojący na zagospodarowanej działce o powierzchni 1511 m2, o wymiarach 25m x 60,5m. Dom wybudowany w technologii RBS Royal Building System. Powierzchn...

Grodzisk Mazowiecki (Czarny las) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 590 000 PLN (7 871 zł/m2)

5
-
202 m2
2007
15894137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27926833 15894137 Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 3 450 mkw., położona w spokojnej miejscowości Książenice (gmina Grodzisk Mazowiecki). Teren objęty jest planem miejscowym, który umożliwia budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Działka zlokalizowana...

Grodzisk Mazowiecki (Książenice) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

690 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
3450 m2
-
15771052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie sprzedaż lub zamiana, system aukcyjny 25569265 15771052 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone w Grodzisku Mazowieckim, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.Sprzedaż odbywa się w systemie aukcyjnym (licytacja) - to wyjątkowa okazja, by kupić mieszkanie w atrakcyjnej cenie!...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

560 000 PLN (9 492 zł/m2)

3
1
59 m2
2014
15858428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149400 15858428 Segment narożny 110 m² z ogrodem 200 m² Grodzisk MazowieckiNa sprzedaż funkcjonalny i komfortowy segment narożny o powierzchni 110 m², położony w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość w zabudowie czworaczej, z dużym ogrodem oraz dog...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 219 000 PLN (11 082 zł/m2)

4
2
110 m2
2016
15893357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27908786 15893357 Zadbane mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 2008 roku, w bardzo spokojnej okolicy.Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze bloku w Grodzisku Mazowieckim, z szybkim dojazdem do PKP Grodzisk, ale też do Milanówka.Na powierzchnie 61m2 składają...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

775 000 PLN (12 705 zł/m2)

2
-
61 m2
2008
15872590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27498502 15872590 W pełni wykończone mieszkanie na monitorowanym osiedlu, blisko stacji PKP oraz sklepów. Cicha, zlokalizowana na 4 piętrze (klimatyzacja) z windą nieruchomość, nie wymaga nakładów finansowych jest gotowa do wprowadzenia od zaraz.Na powierzchnię 56,65...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

750 000 PLN (13 393 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15886558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761988 15886558 Położony w Grodzisku Mazowieckim dom z warsztatem. Powierzchnia warsztatu - 138m przy wysokości ok. 3,5m. Nadaje się na każdą działalność nieuciążliwą. Dom murowany składa się z dwóch niezależnie funkcjonujących części (osobne zasilanie w energię, g...

Grodzisk Mazowiecki (Os. piaskowa) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 900 000 PLN (8 788 zł/m2)

11
-
330 m2
1995
15526500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20510212 15526500 Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny - segment środkowy o powierzchni użytkowej 115 m2 (pow. całkowitej, z garażem: 143,3 m2), usytuowany na działce o pow. ok. 216 m2, w Grodzisku Mazowieckim. Stacja WKD 3 km, przystanek autobusowy 250 m....

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2009