• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 193

14563737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 43152 14563737 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2209 m2 w Grodzisku Maz., w dzielnicy Łąki.Prąd zaraz przy działce, pozostałe media przy drodze asfaltowej ok 50 m.Do działki prowadzi prywatna droga utwardzona.Działka w kształcie prostokąta o szerokości...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 320 000 PLN

-
-
2209 m2
-
15714034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24450002 15714034 Nieruchomość z dużym potencjałem dom do remontu wraz z wolnostojącym garażem, który można zaadaptować lub rozebrać, w zależności od własnej koncepcji.Największym atutem jest przestronna działka, dająca szerokie możliwości zagospodarowania: inwestycy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 160 000 PLN (8 788 zł/m2)

3
1
132 m2
1987
15781435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25828629 15781435 Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką, położone na 8. piętrze w budynku z windą. Południowa ekspozycja okien zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień.Nieruchomość znajduje się w samym centrum Gr...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

390 000 PLN (13 000 zł/m2)

1
-
30 m2
1993
15885380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27728031 15885380 Na sprzedaż Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego !!!Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego idealne dla dwóch rodzin lub pod inwestycjęNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w ścisłym centrum Grodzis...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 650 000 PLN (5 593 zł/m2)

7
3
295 m2
1998
15861395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27206536 15861395 DO SPRZEDANIA : BARDZO ŁADNE , ROZKŁADOWE I KLIMATYCZNE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 52,05 M 2. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD ( lodówko -zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, pralka, okap) i składa się z:...

Grodzisk Mazowiecki (Centrum) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

725 000 PLN (13 942 zł/m2)

2
-
52 m2
2021
15512746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20175931 15512746 DO SPRZEDANIA : Nieruchomość gruntowa w m. Szczęsne gm. Grodzisk Mazowiecki o łącznej powierzchni 7997 m 2 , w skład której wchodzą : staw o pow. 7000 m2 ; działka o pow.997 m 2. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego...

Grodzisk Mazowiecki (Szczęsne) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

450 000 PLN

-
-
7997 m2
-
15888220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27807065 15888220 Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1768 m w Grodzisku Mazowieckim idealna propozycja dla inwestora lub osób szukających miejsca pod nowoczesną zabudowę w świetnej lokalizacji.Dla nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy umożliwiające rea...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 449 000 PLN

-
-
1768 m2
-
15861970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27218629 15861970 Nowoczesny, bezczynszowy segment o powierzchni użytkowej 114 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Przestronny, środkowy lokal w idealnym stanie, gotowy do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych.Na par...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (8 838 zł/m2)

5
2
130 m2
2022
15835543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27713173 15835543 Nowoczesne mieszkanie w segmencie z dużym tarasem i garażem Grodzisk MazowieckiNa sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie w segmencie o powierzchni 78 m, z garażem 18 m, położone w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowie...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

3
-
96 m2
2025
15876969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27559291 15876969 Przestrzenne mieszkanie o pow. użytkowej 90 m2 (pow. całkowita 115 m2) usytuowane na os. Bairda w Grodzisku Maz. Na pierwszym poziomie znajduje się: - pokój dzienny - z balkonem - urządzona kuchnia - sypialnia- wcNa drugim poziomie są: - 2 sypialnie ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

848 000 PLN (7 374 zł/m2)

4
-
115 m2
1999
15887678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27791148 15887678 DZIAŁKA PRZEMYSŁOWO USŁUGOWA MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI ZWIĄZANEJ Z ODPADAMIDOSKONAŁE WYMIARY 117 METRÓW SZEROKOŚCI NA 196 METRY GŁĘBOKOŚCILOKALIZACJA STREFA PRZEMYSŁOWA GRODZISKA MAZOWIECKIEGO 5 KM DO WJAZDU NA AUTOSTRADĘ A-2DO STACJI PKP 1,...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

12 650 000 PLN

-
-
23000 m2
-
15887682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27791152 15887682 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim.Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji PKP Grodzisk Maz jak również PKP Milanówek oraz sieć komunikacji miejskiej autobusowej ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

870 000 PLN (9 457 zł/m2)

3
-
92 m2
-