• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 193

15857191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27117031 15857191 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2041 m, położona na granicy Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Spokojna, zielona okolica z szybkim dostępem do centrum obu miast oraz pełną infrastrukturą w pobliżu.Parametry działki:powierzchnia: 2041 mk...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 785 875 PLN

-
-
2041 m2
-
15857196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27117018 15857196 Na sprzedaż wyjątkowa działka w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej.Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta, a jednocześnie cenią prywatność i kontakt z naturą.Na końcu działki znajduje się bezpośredni dostęp do malownicz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 160 000 PLN

-
-
1124 m2
-
15701807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24224549 15701807 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202 m, położony w spokojnej, zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Idealna propozycja dla rodzin, które szukają komfortowej przestrzeni do życia z szybkim dojazdem do...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 600 000 PLN (7 921 zł/m2)

6
2
202 m2
1995
15736221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24868955 15736221 Na sprzedaż przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ z przyjaznym, komfortowym klimatem idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.Układ mieszkania:- przestronny salon z aneksem kuchennym,- oddzielna sypialni...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

739 000 PLN (13 943 zł/m2)

2
-
53 m2
2016
15848560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26943922 15848560 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa położona w rozwiniętej strefie przemysłowej Grodziska Mazowieckiego idealna pod inwestycję, rozwój działalności gospodarczej lub magazyn.Szczegóły działki:- Przeznaczenie: działka nieobjęta miejscowym plane...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

982 500 PLN

-
-
3930 m2
-
15780408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25801578 15780408 Nowoczesne osiedle w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment.Parter (o pow. 80 m2) - salon 26 m2- z aneksem kuchennym - sypialnia 9 m2 - łazienka 6,4 m2 - komunikacja z kl. schodową 11 m2 - garaż 22 m2 z pom. technicznym 5 m2 (z dod...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 090 000 PLN (8 015 zł/m2)

6
2
136 m2
2025
15780375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25801566 15780375 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Skrajny segment w zabudowie szeregowej.Parter (39 m2): - salon o pow. 35 m2- z aneksem kuchennym- wc - wiatrołapPiętro (42 m2): - 2 sypialnie 11,5 i 15,4 m2- łazienka 7,9 m2Dom zaprojektowano...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

699 000 PLN (8 630 zł/m2)

3
1
81 m2
2025
15613606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22478005 15613606 Działka 5300 m na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki.Świetna lokalizacja Idealna pod inwestycję.Dostępne media.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 5300 m, położonej w atrakcyjnej części Grodziska Mazowieckiego. To doskon...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 650 000 PLN

-
-
5300 m2
-
15780423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25801558 15780423 Do sprzedania działka z wydanymi warunkami zabudowy na dwa budynki 2 lokalowe.Bardzo dobra lokalizacja, 600 m do kolejki WKD, szkoła 400 metrów od działki.Wszystkie media miejskie przy działce, dojazd asfaltem.Zapraszam do oglądania, bardzo atrakcyjn...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 500 000 PLN

-
-
1683 m2
-
15604396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22286277 15604396 Działka Przemysłowa na Sprzedaż 7961 m Lokalizacja:Grodzisk Mazowiecki strefa przemysłowa Powierzchnia: 7961 m Przeznaczenie: Przemysłowe Produkcyjne MagazynoweNa sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 7961 m, idealna pod inwestycję w produkc...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 830 000 PLN

-
-
7961 m2
-
15802413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26266146 15802413 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerAtrakcyjna działka 3400 m² w cichej, zielonej części Grodziska Mazowieckiego (Szczęsne) z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Na terenie znajduje się solidny, dwukondygnacyjny dom w stanie surowym (...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

6 000 000 PLN (1 765 zł/m2)

-
-
3400 m2
-
15829372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638357 15829372 Lokalizacja Premium- żyj w rytmie miasta! To adres, który ułatwia życie codzienne.Komfortowe mieszkanie 2- pokojowe w centrum Grodziska Maz., zlokalizowane w nowym apartamentowcu.Mieszkanie jest wykończone, gotowe do zamieszkania - pokój dzienny z wy...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

690 000 PLN (16 429 zł/m2)

2
-
42 m2
2021