• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 193

15346238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16412095 15346238 Mieszkanie znajduje się w nowym, zadbanym budynku z 2016 roku. Mieszkanie jest w pełni wykończone, zadbane i sprzedawane z zabudową stałą i meblami. Kawalerka jest bardzo słoneczna, dzięki południowo - zachodniej ekspozycji okien, które są zarówno w ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

465 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
31 m2
2016
15780399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25801646 15780399 Przestrzenne mieszkanie 4- pokojowe usytuowane na osiedlu Teligi w Grodzisku Maz. Mieszkanie po generalnym remoncie, z panoramicznymi oknami z widokiem na zieleń.Wymienione wszystkie instalacje.Na pierwszym poziomie znajduje się: - pokój dzienny o po...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

990 000 PLN (10 102 zł/m2)

4
-
98 m2
2003
15887411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27783144 15887411 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim.Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji PKP Grodzisk Maz jak również PKP Milanówek oraz sieć komunikacji miejskiej autobusowej ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (9 783 zł/m2)

3
-
92 m2
-
15887177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27778971 15887177 Do sprzedaży mieszkanie usytuowane w Centrum Grodziska Mazowieckiego o pow. 54,26 m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowym bloku 3 piętrowym . Dwa pokoje 22 i 11 m2 n, na ścianach gładź gipsowa, kuchnia 8 m2 oddzielna widna, łazienka 4m2, oddzielne WC ...

Grodzisk Mazowiecki (Centrum) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

720 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
-
54 m2
2011
15409003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17888064 15409003 Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z KW usytuowane w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 43 m2.4 piętro 4-piętrowego bloku bez windy, wybudowanego w latach 80-tych.Składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz sporego przedpokoju.Jest równie...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

478 000 PLN (11 116 zł/m2)

2
-
43 m2
1980
15885724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27739950 15885724 Rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie, blisko PKP Grodzisk Mazowiecki.Na powierzchnię ponad 74 metrów składają się:- duży salon z aneksem kuchennym- 3 duże sypialnie- 2 łazienki- pralnio-suszarniaW kuchni i przedpokoju zabudowa, na podłodze panele Quick-...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

860 000 PLN (11 622 zł/m2)

4
-
74 m2
2014
15857346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27121241 15857346 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Radonie, w gminie Grodzisk Mazowiecki, w spokojnej i zielonej okolicy z dominującą zabudową jednorodzinną.Nieruchomość składa się z działek ewidencyjnych nr 511, 512 oraz 513 o łącznej ...

Grodzisk Mazowiecki (Radonie) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

790 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
6577 m2
-
15864563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27269246 15864563 Na sprzedaż komfortowy, nowocześnie wykończony segment o powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów.Rozkład...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

3
1
96 m2
2025
15826986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26783345 15826986 Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny segment powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego.Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.Układ pomieszczeń:-przestronn...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (11 969 zł/m2)

3
-
96 m2
2025
15877586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27573988 15877586 Na sprzedaż atrakcyjny budynek o powierzchni 650 m, położony w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, urzędów, banków oraz komunikacji miejskiej. Dworzec PKP i ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 850 000 PLN (2 846 zł/m2)

5
2
650 m2
1993
15292255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14949810 15292255 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 2004 roku, położony w spokojnej okolicy. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, gotowa do zamieszkania.Układ:6 pokoi, kuchnia, 2 łazienkipiwnica ok. 120 m (pralnia, spiżarnia, łazienka, 3 pomieszczenia)Atuty:...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 900 000 PLN (6 333 zł/m2)

6
3
300 m2
2004
15380122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17246554 15380122 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej okolicy. To idealna propozycja dla osób ceniących prywatność, przestrzeń oraz komfort codziennego życia w otoczeniu natury.Nieruchomość znajduje się w urokliwym miejscu, zaledw...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 500 000 PLN (10 417 zł/m2)

6
3
240 m2
1996