• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 79

15894119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27925641 15894119 Apartament wykończony pod klucz! Cena zawiera 23% VAT Kupujesz na działalność lub pod wynajem odliczasz cały VAT cena netto 528 374PLN Osiedle w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na ...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

686 200 PLN (15 895 zł/m2)

2
1
43.17 m2
2025
15894124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27925646 15894124 Cena zawiera 23% VAT Kupujesz na działalność lub pod wynajem odliczasz cały VAT cena netto 443 751 PLN Dla właścicieli apartamentów w kompleksie zaprojektowaliśmy strefę relaksu i wypoczynku. Znajdziecie tu Państwo saunę tradycyjną, saunę na podcze...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

576 300 PLN (14 498 zł/m2)

3
1
39.75 m2
2025
15894118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27925640 15894118 Apartament wykończony pod klucz! Cena zawiera 23% VAT Kupujesz na działalność lub pod wynajem odliczasz cały VAT cena netto 528 374PLN Osiedle w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na ...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

686 200 PLN (15 895 zł/m2)

2
1
43.17 m2
2025
15894126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27925650 15894126 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Cena netto apartamentu już z wykończeniem 296 211 PLN ! Apartament wykończony pod klucz +33 000 zł do ceny ofertowej.Usytuowany na ekskluzywnym - zamkniętym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsc...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

316 625 PLN (14 900 zł/m2)

1
1
21.25 m2
2025
15818453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27671100 15818453 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Możliwość wykończenia apartamentu pod klucz +30 000 zł do ceny ofertowej.Usytuowany na ekskluzywnym - zamkniętym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, altany z zadaszeniem na świeżym...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

326 750 PLN (14 900 zł/m2)

1
1
21.93 m2
2025
15818447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26591245 15818447 Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Możliwość wykończenia apartamentu pod klucz +30 000 zł do ceny ofertowej.Usytuowany na ekskluzywnym - zamkniętym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, altany z zadaszeniem na świeżym...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

326 750 PLN (14 900 zł/m2)

1
1
21.93 m2
2025
15868964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27395509 15868964 PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA CENA OBNIŻONA O 70 000PLN!Kupujesz pod wynajem lub na działalność możesz odliczyć 23% podatek VAT. Cena netto 403 993PLNApartamenty 3min spacerem od morza!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone n...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

496 912 PLN (11 220 zł/m2)

2
1
44.29 m2
2025
15882600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671247 15882600 PROMOCJA DO KOŃCA MIESIĄCA CENA OBNIŻONA O 70 000PLN!Kupujesz pod wynajem lub na działalność możesz odliczyć 23% podatek VAT. Cena netto 403 993PLNApartamenty 3min spacerem od morza!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone n...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

496 912 PLN (11 220 zł/m2)

2
1
44.29 m2
2025
15872515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj nad morzem — nowoczesny bliźniak 59/2 27495930 15872515 Dom bliźniaczy 123 m² + garaż + ogród Grzybowo blisko morzaCena zgodna z ofertą Inwestora - bez prowizji od kupującegoBiuro RS Real Estate Szczecin prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w kameralnej inwestycji na terenie Gr...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

931 456 PLN (6 424 zł/m2)

6
-
145 m2
2025
15730669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24782538 15730669 Grzybowo to miejscowość letniskowa położona nad morzem bałtyckim o charakterze turystyczno- wypoczynkowym, doskonale skomunikowana z Kołobrzegiem. Na sprzedaż działka budowlana, niezabudowana o pow. 1.028 m2 położona przy ul. Bursztynowej, w kształci...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

459 000 PLN

-
-
1028 m2
-
15794287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26068896 15794287 Przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 1. piętrze na cenionym osiedlu Bałtyk w Grzybowie , to doskonała propozycja dla osób szukających komfortu blisko morza. Nieruchomość składa się z dwó...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

720 000 PLN (11 803 zł/m2)

2
-
61 m2
2006
15857347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27120236 15857347 Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg – 1,5 km od plaży Bałtyku!Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i codzienny spacer szeroką, piaszczystą plażą Zatoki Grzybowskiej? To właśnie...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

979 000 PLN (3 916 zł/m2)

7
-
250 m2
2024