• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 80

15780745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25812636 15780745 Na sprzedaż wygodny apartament położony na I piętrze budynku na Osiedlu Bałtyk, w nadmorskim Grzybowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, przedpokoju oraz dużej garderoby. Apartament sprzedawany z umeblowaniem i ...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2008
15671213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23667620 15671213 Na sprzedaż działka inwestycyjna – Grzybowo, gm. Skoki. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Grzybowo, w gminie Skoki, powiat wągrowiecki, województwo wielkopolskie. Działka usytuowana jest w spokojnej, zie...

Grzybowo (Wielkopolskie, gm. Skoki)

650 000 PLN

-
-
10449 m2
-
15437672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 18543255 15437672 Na sprzedaż dom w wyjątkowej lokalizacji, położony zaledwie 150 metrów od pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży w Grzybowie. Jest to idealne miejsce do wypoczynku jak i do zamieszkania. Bliskość parku nadmorskiego, ścieżek pieszych i rowerowych ora...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 290 000 PLN (12 790 zł/m2)

4
2
100.86 m2
2007
15419482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18123702 15419482 Na sprzedaż dochodowy pensjonat położony w Grzybowie w odległości około 1 km od pięknych i piaszczystych plaż. Budynek został oddany do użytku w 2013 roku, jest w pełni umeblowany i wyposażony, świetnie prosperujący i generujący systematyczne dochody...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 050 000 PLN (6 833 zł/m2)

12
13
300 m2
2013
15642183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23098741 15642183 Komfortowy apartament 2- pokojowy, o pow. 65,73 m2, położony na parterze budynku, wybudowanego w 2014 roku.Nieruchomość dla osób poszukujących spokoju, bezpieczeństwa, wygody oraz bliskości morza.Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbr...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

765 000 PLN (11 639 zł/m2)

2
1
65.73 m2
2014
15461341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19081640 15461341 Atrakcyjna działka gruntu położona w cichej i spokojnej części Grzybowa wśród zabudowy domów jednorodzinnych wolnostojących. Komfortowe położenie odległość do morza ok. 1,5 km , oraz zaledwie 6 km od centrum Kołobrzegu. Grzybowo to niezwykle urokliw...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 000 000 PLN

-
-
1991 m2
-
15098034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 9749242 15098034 Wyjątkowo atrakcyjne dwu pokojowe mieszkanie apartamentowo - wczasowe, wyposażone i umeblowane. Bardzo ładny, zadbany apartament o dobrym standardzie wykończenia, położony na cichym, spokojnym i przede wszystkim bezpiecznym Osiedlu Bałtyk w Grzybowie...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (10 754 zł/m2)

2
1
55.7 m2
2004
14599542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 147434 14599542 Dom jednorodzinny z osobnym wejściem dla turystów i podwójnym garażem. Ogrodzony, z wysokim, zielonym żywopłotem i brama wjazdową na żwirowy parking dla wszystkich o gości. Zadbany ogród z wypielęgnowaną przestrzenią ...

Grzybowo, Kościelna

1 700 000 PLN (5 667 zł/m2)

10
5
300 m2
2007