• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Huta

Znalezionych ofert: 62

15649153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana/ inwestycyjna Kościerska Huta 23290711 15649153 DZIAŁKA BUDOWLANA INWESTYCYJNA  Kościerska Huta  - 3 km od Kościerzyny  pod zabudowę usługowo mieszkaniową. LOKALIZACJA:Działka zlokalizowana w  Kościerskiej Hucie  Położna na obrzeżach Kościerzyny  w cichej, spokojnej okolicy.DZIAŁKA:Działka jest w ...

Kościerska Huta (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

799 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
4079 m2
-
15489746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwa działka w Jeleńskiej Hucie !!! 19726497 15489746 Lokalizacja:Działki położone są w Jeleńskiej Hucie 7 km od zjazdu z trasy Kaszubskiej  w Gminie Szemud w powiecie Wejherowskim. Ok 1 km od szosy, w otoczeniu pól, lasów i jezior , 200m od Jeziora Otalżynko. Odległość od Gdańska ok 30 km.Media: Prąd i...

Jeleńska Huta, Jarzębinowa

170 000 PLN (152 zł/m2)

-
-
1115 m2
-