• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Jędrzejów

Znalezionych ofert: 75

15606872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22350861 15606872 Na sprzedaż działka o powierzchni 6208 m2 , położona w miejscowości Łączyn koło Jędrzejowa. Dojazd drogą asfaltową. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach (w przybliżeniu): 18 x 364 x 18 x 355 [m] Media: prąd - w ulicy...

Jędrzejów (Łączyn) (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

350 000 PLN

-
-
6208 m2
-
15508120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20114687 15508120 Na sprzedaż działka o powierzchni 1632m2 zlokalizowana przy ul. Okrzei w Jędrzejowie. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - B23 MN5 - zabudowa jednorodzinna . Opis nieruchomości: ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

695 000 PLN

-
-
1632 m2
-
15163359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11380389 15163359 Na sprzedaż nowoczesny, 5-pokojowy, wolnostojący dom o pow. ok. 200 m2, zlokalizowany w miejscowości Podchojny, gm. Jędrzejów. Dom usytuowany na działce o pow. 960 m2 (prostokąt, wymiary ok. 20 x 48 m, szer. od frontu 20 m). Oferowana nieruchomoś...

Jędrzejów (Podchojny) (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

1 450 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
-
200 m2
2014
15265428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14208392 15265428 Na sprzedaż działka o pow. 774 m2 zlokalizowana w miejscowości Borki, gm. Jędrzejów. Działka w piątej linii od drogi gminnej, w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach ok. 25 x 31m, płaska, niezagospodarowana i nieogrodzona. Dojazd drogą poln...

Jędrzejów (Borki) (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

40 000 PLN

-
-
774 m2
-
15092497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 9626022 15092497 Na sprzedaż teren istniejącego zakładu z możliwością jego wykorzystania do różnorodnych gałęzi przemysłu z uwagi na infrastrukturę techniczną: zakład posiada dwustronne zasilanie w energię elektryczną z rozdzielni SN-15 kV z możliwością korzystani...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

15 000 000 PLN (873 zł/m2)

11
-
17184 m2
-
15868097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27364487 15868097 JĘDRZEJÓW BUDYNEK WARSZTATOWO-BIUROWY 450 m² 3 KONDYGNACJE +WIATA 250 m² DZIAŁKA 2000 m² Gotowa baza operacyjna firmy - biura, warsztat, magazyn i plac w jednym ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

2 700 000 PLN (6 000 zł/m2)

11
-
450 m2
-
15800561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26214830 15800561 Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 58,75 m², położone na I piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, nowoczesnych udogodnień i sp...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

546 125 PLN (9 416 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15800840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26223312 15800840 Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 32,36 m², położone na II piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, nowoczesnych udogodnień i s...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

319 768 PLN (9 993 zł/m2)

2
-
32 m2
2026
15800664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26218224 15800664 Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 32,20 m², położone na II piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej inwestycji w Jędrzejowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, nowoczesnych udogodnień i s...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

311 920 PLN (9 748 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15800148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26207100 15800148 Na sprzedaż duża, świetnie położona działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 17 534 m², zlokalizowana w spokojnej i rozwijającej się części Jędrzejowa Nowego. To idealna propozycja zarówno dla osób planujących budowę wymarzonego domu, jak i dla i...

Jędrzejów Nowy (Mazowieckie, gm. Jakubów)

885 000 PLN

-
-
17534 m2
-
15802472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26266962 15802472 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,45 m2, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 24,35m2 - pokoju o pow. ...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

454 454 PLN (10 099 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15798101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26162132 15798101 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,13 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 16,83m2, - dwóch sypialn...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

431 256 PLN (10 029 zł/m2)

3
-
43 m2
2026