• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Jastrzębia Góra

Znalezionych ofert: 85

15753939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie zaledwie 600 metrów od morza 25220734 15753939 Gotowe do odbioru !!!Mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem, miejscem postojowym oraz pomieszczeniem gospodarczym zaledwie 600 metrów od piaszczystej. Osiedle znajduje się w malowniczej lokalizacji - w Rozewiu, przy ulicy Garnizonowej, W sprzedaży posiad...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

778 000 PLN (12 967 zł/m2)

3
2
60 m2
2024
15881345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Propozycja dla inwestora | Jastrzębia Góra | 306m2 27629311 15881345 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż przestronny, 3-kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni 306 m2 położony w spokojnej części Jastrzębiej Góry, zaled...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 850 000 PLN (6 046 zł/m2)

12
5
306 m2
1980
15868277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja nad morzem| Piękny widok| Balkon 27375955 15868277 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Apartament - lokal niemieszkalny z dużym balkonem, blisko morza, w spokojnej części Jastrzębiej Góry. Przytulny i funkcjonalny apa...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

279 000 PLN (14 684 zł/m2)

1
1
19 m2
1980
15542174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy apartament 39 m², 10 min od plaży 20872199 15542174 Gotowy apartament 37,02 m² - Jastrzębia Góra - 10 minut do plaży - Budynek po odbiorzeLokalizacja: Jastrzębia GóraPowierzchnia: 37,02 m²Stan: wykończony, gotowy do odbioru i użytkowaniaUkład: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przestronn...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

489 000 PLN (13 216 zł/m2)

2
1
37 m2
2026
15670451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23648051 15670451 NA SPRZEDAŻ DOM NA GRANICY TERENU NATURA 2000 BARDZO BLISKO MORZAOferowany budynek znajduje się na granicy Jastrzębiej Góry i Tupadeł ok 700 m od MARZA i PLAŻY.NOWY dom 182,94 m2 sprzedawany jest w stanie deweloperskim.W skład nieruchomości wchodzą:P...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 700 000 PLN (9 341 zł/m2)

5
2
182 m2
2025
15627380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blisko plaży z windą i parkingiem 22782703 15627380 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Apartament w świetnej lokalizacji bardzo blisko plaży w Jastrzębiej Górze - Villa KlifZapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wygodnego lokalu inwestycyjnego, niem...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

485 000 PLN (14 697 zł/m2)

1
-
33 m2
2010
15818225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość 300 m od plaży 26644830 15818225 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Nieruchomość w Jastrzębiej Góra w bezpośrednim sąsiedztwie plaży.Nieruchomość położona w Jastrzębiej Górze, jednej z najbardziej r...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 490 000 PLN (6 730 zł/m2)

12
5
370 m2
1960
15808901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat 300 m od plaży 26405667 15808901 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Pensjonat w Jastrzębiej Góra w bezpośrednim sąsiedztwie plaży.Nieruchomość położona w Jastrzębiej Górze, jednej z najbardziej rozp...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 490 000 PLN (6 730 zł/m2)

12
-
370 m2
1960
15841891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa niezależne apartamenty-dochodowy biznes 26801858 15841891 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.GOTOWIEC INWESTYCYJNY - dwa apartamenty blisko morza, Jastrzębia GóraNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dwa apartamenty w jednym...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 450 000 PLN (11 600 zł/m2)

4
-
125 m2
1980
15778823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25760006 15778823 Dom inwestycyjny w Jastrzębiej Górze ul. Droga RybackaWyjątkowa nieruchomość w sercu nadmorskiego kurortuNa sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej ok. 980 m², położony na działce o powierzchni 955 m². Nieruchomość znajduje się w jednej z ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 120 000 PLN (2 163 zł/m2)

12
-
980 m2
1990
15864808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27274211 15864808 NA SPRZEDAŻ DOM TYPU BLIŹNIAK ok 1 km OD MORZA I PLAŻY w TUPADŁACH NA GRANICY JASTRZĘBIEJ GÓRY I ROZEWIAOferowana nieruchomość znajduje się na zamkniętym  osiedlu na którym znajdują się 2 budynki typu biźniak ( domy jednorodzinne dwulokaowe )- wjazd ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

3
1
83 m2
2026
15863399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27245543 15863399 WITAM NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU ' PRZY BRZOZIE ' ZEWNĘTRZNY BASAN DLA WŁAŚCICIELI DOMKÓWDUŻY OGRODZONY OBSZARPRZYNALEŻNE OGRÓDKI w CENIENAZIEMNE MIEJSCE POSTOJOWE w CENIEPIWNICA w CENIETO ATUTY TEJ NIERUCHOMOŚCI !!!NA SPRZEDAŻ DOM DOM TYPU BLI...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

470 000 PLN (9 792 zł/m2)

3
1
48 m2
2026