• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Jaworzno Dąb

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Dąb

Znaleźliśmy 17 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Jaworzno

14575270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 144016 14575270 Na sprzedaż działka przemysłowa w Jeleniu nieopodal zjazdu na A4 Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 5286m2 oznaczoną wedle MPZP symbolem 1PU - usługi produkcyjne oraz obiekty produkcyjne, składy, magazyny.Przeznaczenie działki wedle MPZP:- Usł...

Jaworzno (Śląskie, gm. Jaworzno)

199 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
5286 m2
-
15777116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25728608 15777116 Nowoczesne, energooszczędne mieszkanie deweloperskie w Jaworznie!Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,28 m², usytuowane na drugim piętrze nowoczesnego, dwupiętrowego budynku przy ulicy Azot w Jaworznie. Mieszkanie jest narożne, co zapewnia...

Jaworzno (Śląskie, gm. Jaworzno)

297 496 PLN (8 200 zł/m2)

2
1
36.28 m2
2025
15790603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25970870 15790603 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,22 m² znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku wielorodzinnym (tylko 12 lokali). Nieruchomość posiada 2 balkony, a dodatkowo istnieje możliwość dokupienia garażu.Apartament składa się z:- pr...

Jaworzno (Stara huta) (Śląskie, gm. Jaworzno)

375 326 PLN (8 341 zł/m2)

3
1
45 m2
2025
15790600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25970869 15790600 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,61 m² znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku wielorodzinnym (tylko 12 lokali). Nieruchomość posiada 2 balkony, a dodatkowo istnieje możliwość dokupienia garażu.Apartament składa się z:- pr...

Jaworzno (Stara huta) (Śląskie, gm. Jaworzno)

453 263 PLN (8 394 zł/m2)

4
1
54 m2
2025
15657998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23434347 15657998 Klimatyczny, jasny, pełen słońca dom, który spełni oczekiwania nowych domowników. To idealne miejsce dla rodziny, która pragnie cieszyć się harmonią natury.Posiada funkcjonalny układ, który zapewnia zarówno prywatność i przestrzeń dla każdego domowni...

Jaworzno (Osiedle stałe) (Śląskie, gm. Jaworzno)

995 000 PLN (5 103 zł/m2)

7
2
195 m2
2002
15759512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25339725 15759512 Wyjątkowa oferta! Działka z domem pasywnym w zielonej dzielnicy Jaworzna!Marzysz o domu, który łączy w sobie nowoczesność, komfort i minimalne koszty utrzymania? Przedstawiamy nową ofertę sprzedaży przestronnego, piętrowego domu jednorodzinnego o wyb...

Jaworzno (Śląskie, gm. Jaworzno)

590 000 PLN (2 995 zł/m2)

5
2
197 m2
2026
15862365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27224992 15862365 Syndyk Pawła Nowaka ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:• Udziałów w spadku po Jerzym Nowaku oraz Małgorzacie Nowak, w skład którego wchodzą: udziały w wysokości 1564 łącznie w prawie własności nieruchomości położonej w Jaworznie przy ul. Piastowski...

Jaworzno (Śląskie, gm. Jaworzno)

30 000 PLN (203 zł/m2)

6
2
148.1 m2
-
14575272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 144021 14575272 Na sprzedaż działka o powierzchni 4164m2 z przeznaczeniem podstawowym pod stadninę koni Oferuję na sprzedaż działkę oznaczoną symbolem 2ZE - teren zieleni o funkcji ekologicznej.Przeznaczenie podstawowe:- stadnina koni o funkcji rekreacyjno- sportowe...

Jaworzno (Śląskie, gm. Jaworzno)

49 000 PLN (12 zł/m2)

-
-
4164 m2
-
15343467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16326459 15343467 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 5 działek z przeznaczeniem do zabudowy jednorodzinnej w Jaworznie, dzielnicy Jeleń.Dzielnica ta wyróżnia się niską zabudową, zielonymi terenami i pobliskimi lasami z licznymi ścieżkami pieszymi i rowerowymi. W ok...

Jaworzno (Śląskie, gm. Jaworzno)

167 900 PLN (219 zł/m2)

-
-
766 m2
-
15814465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26636980 15814465 Oferujemy do sprzedaży kompleks magazynowo - biurowo - produkcyjny z 10. osobnymi budynkami w tym czynną stacją benzynową, magazynami, placami manewrowym, miejscami postojowymi dla dużych zestawów ciężarowych. W skład nieruchomości wchodz...

Jaworzno (Śląskie, gm. Jaworzno)

16 900 000 PLN (5 403 zł/m2)

11
-
3128 m2
-
15495195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19831578 15495195 Oferta Sprzedaży Mieszkania Lokalizacja: Jaworzno Powierzchnia: 59,71 m² Termin oddania: oddane do użytku Cena: 411 999 zł Opis mieszkania: Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,71 m², zlokalizowa...

Jaworzno (Śląskie, gm. Jaworzno)

411 999 PLN (6 983 zł/m2)

3
1
59 m2
-
13897853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2204871 13897853 Działka w dzielnicy Byczyna, idealna pod działalność gospodarczą i usługi. Działka widoczna z głównej drogi - Krakowska - świetnie nadaje się pod działalność usługową. Może na niej powstać zarówno warsztat samochodowy, komis samochodowy jak i lokal ...

Jaworzno (Byczyna) (Śląskie, gm. Jaworzno)

120 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
1186 m2
-