• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Katowice Piotrowice

Znalezionych ofert: 37

15821064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26599210 15821064 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

451 528 PLN (9 031 zł/m2)

2
-
50 m2
2027
15821077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591299 15821077 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

756 800 PLN (8 600 zł/m2)

3
-
88 m2
2027
15821075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26590875 15821075 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

994 610 PLN (7 894 zł/m2)

5
-
126 m2
2027
15821065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26599384 15821065 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

492 161 PLN (8 948 zł/m2)

2
-
55 m2
2027
15821079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591537 15821079 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

579 568 PLN (8 916 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15821073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26591414 15821073 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

983 633 PLN (8 336 zł/m2)

5
-
118 m2
2027
15821087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26590688 15821087 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

982 305 PLN (8 325 zł/m2)

5
-
118 m2
2027
15821076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26589626 15821076 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

998 287 PLN (9 075 zł/m2)

4
-
110 m2
2027
15821086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588659 15821086 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

509 198 PLN (9 430 zł/m2)

2
-
54 m2
2027
15719475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24567907 15719475 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Radockiego, Osiedle Odrodzenia "Manhattan" Mieszkanie - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną Księgą Wieczystą o powierzchni 4...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

365 000 PLN (7 604 zł/m2)

2
-
48 m2
1985
15860756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27183922 15860756 Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,75 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych części Katowic na osiedlu Bażantów w dzielnicy Piotrowice. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze, a jego zachodnia ekspozycja sp...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

410 000 PLN (11 389 zł/m2)

1
-
36 m2
2020
15881320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628183 15881320 Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m², zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu Bażantowo w Katowicach.Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do wprowad...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

3
1
50 m2
2015