• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 429

15863443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248690 15863443 Nieruchomości położone w Katowicach przy ul. Boya Żeleńskiego Katowice Kostuchna o łącznej powierzchni 343161 m² w skład których wchodzą działki gruntu nr 117147, 25713, 117047, 25613, 20713, 57997 zapisane w księgach wieczystych KA1K000385...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

5 900 000 PLN (17 zł/m2)

-
-
343161 m2
-
15863488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250370 15863488 Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 26149 m2, położonych w Katowicach przy ul. Obroki, w skład których wchodzą: prawo własności zabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 311 o powierzchni 23367 m2, zapisanej w księdze wieczystej KA1...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

4 950 000 PLN (189 zł/m2)

-
-
26149 m2
-
15863434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248688 15863434 Sprzedaż nieruchomości położonych w Katowicach przy ul. T. Boya Żeleńskiego o łącznej powierzchni 168780 m² w skład których wchodzą działki nr 21513, 25913, 26013, 26113, 26213, 26313, 26413, 26513, 26613, 26713, 26813, 117847, 117947, 1180...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

20 500 000 PLN (121 zł/m2)

-
-
168780 m2
-
15863437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248691 15863437 Nieruchomości położone w Katowicach w rejonie ul. Mysłowickiej, o łącznej powierzchni 59622 m², w skład której wchodzą działki gruntu nr 21459, 21559, 23659, 23959, 26659 zapisane w księgach wieczystych nr KA1K001373097, KA1K001373080 pro...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

3 706 700 PLN (62 zł/m2)

-
-
59622 m2
-
15863445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248689 15863445 Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 130747 o powierzchni 1083 m² , położonej w Katowicach w rejonie ul. T. Boya Żeleńskiego, zapisanej w księdze wieczystej KA1K000385239 prowadzonej przez Sąd ...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

145 300 PLN (134 zł/m2)

-
-
1083 m2
-
15863430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248687 15863430 Nieruchomości położone w Katowicach przy ulicy Mysłowickiej w skład w których wchodzą działki gruntu 92655, 92555, 92855, zapisane w księdze wieczystej KA1K000536516. Nieruchomość położona na terenie likwidowanej KWK „Wi...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

194 100 PLN (24 zł/m2)

-
-
8072 m2
-
15863442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248685 15863442 Nieruchomości położone w Katowicach na terenie likwidowanej KWK Wieczorek w rejonie dzielnicy Giszowiec o łącznej powierzchni 8923 m² w skład których wchodzą działki gruntu nr 275155, 414055, 413155 zapisane w księgach wieczystych KA1K00053...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

3 000 000 PLN (336 zł/m2)

-
-
8923 m2
-
15863427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248684 15863427 Nieruchomości położone w Katowicach ul. Goetla o łącznej powierzchni 44411 m², w skład których wchodzą działki nr 12152, 12651, 15151, 15251, 8574, 8674, 12953, 13153, 108955 zapisane w księdze wieczystej KA1K000469500. N...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

3 009 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
44411 m2
-
15863439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248682 15863439 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego, o łącznej powierzchni 06098 m², w skład której wchodzą działki gruntu nr 120347, 81554, zapisane w księdze wieczystej KA1K000385239 prowadzonej przez Sąd Rejonowy Katowi...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

2 975 400 PLN (488 zł/m2)

-
-
6098 m2
-
15419284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18118130 15419284 Zapraszamy do zakupu nowoczesnego, wyremontowanego mieszkania o powierzchni 34m², zlokalizowanego w sercu Katowic na zielonym i prestiżowym Osiedlu Tysiąclecia.Atrakcyjna lokalizacja:Mieszkanie znajduje się przy ulicy Tysiąclecia, w nowoczesnym budyn...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

430 000 PLN (12 647 zł/m2)

1
1
34 m2
2020
15645202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23193030 15645202 Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania oraz uzyskania dodatkowych informacji. To unikalna okazja, aby stać się właścicielem mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach!Dostępne ogrzewanie miejs...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
-
46 m2
1980
15644440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23150233 15644440 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.Idealna dla inwestora - możliwość przejęcia umowy działającego najmu długoterminowegoDoskonała lokalizacja w centrum. Od...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

560 000 PLN (10 182 zł/m2)

1
1
55 m2
2024