• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kielce Czarnów

Znalezionych ofert: 37

15628494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje, Kielce ul. Miła 22806963 15628494 Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, o powierzchni 65,26m2. usytuowanego na 1 piętrze w 3 piętrowym Apartamentowcu przy ul. Miłej w Kielcach.Mieszkanie składa się 2 pokoi oraz salonu z kuchnią wraz z wyposażeniem i sprzętem AGD...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

600 000 PLN (9 231 zł/m2)

3
1
65 m2
2011