• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 744

15453243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18913942 15453243 Na sprzedaż kompleks czterech budynków zlokalizowany w Kielcach przy ulicy Peryferyjnej, budynki usytuowane są na działce o pow. 12611 m2 . Powierzchnia użytkowa wszystkich budynków to około 6600 m2. W skład obiektu wchodzą: BUDYNEK A, o po...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

20 000 000 PLN (3 030 zł/m2)

11
-
6600 m2
-
15441586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18635471 15441586 Do sprzedaży działka o powierzchni 543 m2, zlokalizowana w Kielcach, na osiedlu KSM, na rogu ulic Domaszowskiej i Zbożowej. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi, częściowo ogrodzona, płaska, nieutwardzona, w kształcie zbliżonym do prosto...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

800 000 PLN

-
-
543 m2
-
15306843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15355283 15306843 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,80 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchenny...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

608 220 PLN (11 059 zł/m2)

2
-
55 m2
2025
15306803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354663 15306803 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,40 m2 z poddaszem użytkowym, zlokalizowane na 4 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (4,10 m2), - 2 pokoje (1...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

680 160 PLN (10 970 zł/m2)

2
-
62 m2
2025
15893154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901827 15893154 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,48 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) sa...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

433 136 PLN (10 828 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15444432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18695194 15444432 Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 12 244 m2 Nieruchomość zlokalizowana w północnej części Kielc, na terenach przemysłowych. W sąsiedztwie znajduje się Elektrociepłownia Kielce, a dalej inne, duże obiekty w tym centra handlowe. Dla nieruchom...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 936 000 PLN

-
-
12244 m2
-
15428607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 18357916 15428607 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o powierzchni użytkowej ok. 117 m2 , (pow. całkowita ok. 172 m2), zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy Pod Telegrafem. W skład nieruchomości wchodzą: PARTER: - kuchnia o pow. ok. ...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

950 000 PLN (5 523 zł/m2)

4
1
172 m2
1983
15397345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17624880 15397345 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 72,53 m2 zlokalizowane na drugim piętrze II piętrowego bloku przy ul. Fosforytowej, na osiedlu Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 32,4 m2 z wyjściem na ba...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

650 000 PLN (9 028 zł/m2)

3
-
72 m2
1979
15386056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17376449 15386056 Na sprzedaż działka o powierzchni 2074 m2 zlokalizowana w dzielnicy KSM przy ul. Napękowskiej, w pobliżu ulicy Sandomierskiej. Działka płaska, szerokość frontu działki ok. 70 m, tył działki ok. 65,8 m, długość boku 32,1 m oraz 26 m. Dojazd drogą a...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 000 PLN

-
-
2074 m2
-
15308021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15392914 15308021 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (5,10 m2), - pokój (16,50 m2), - pokój (9,30 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

493 200 PLN (12 029 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15306804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15354660 15306804 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,10m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą: - kuchnia (5,10 m2), - pokój (16,50 m2), - pokój (9,30 m2...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

493 200 PLN (12 029 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15193363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12206473 15193363 Na sprzedaż 4 pokojowy dom - bliźniak o pow. użytkowej 201,74 m2, zlokalizowany w centrum Kielc. W promieniu 500 m rezerwat Kadzielnia, hala sportowa i Stadion, Wojewódzki Dom Kultury, szpital MSWiA. Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 599 999 PLN (7 960 zł/m2)

4
2
201 m2
1984