• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kielce

Znalezionych ofert: 747

15895279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961911 15895279 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,32 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

326 040 PLN (9 589 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15859974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27179713 15859974 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,30 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mie...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

490 400 PLN (8 039 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15859972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27179711 15859972 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,45 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

491 600 PLN (8 059 zł/m2)

4
-
61 m2
2025
15630138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22844340 15630138 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 67,83 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie wykończonym pod klucz. W skład...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

780 045 PLN (11 642 zł/m2)

3
-
67 m2
2025
15859973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27179712 15859973 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,30 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

490 400 PLN (8 039 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15812217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26469974 15812217 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 47,25 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest częściowo wykończone. W skład mieszkania wchodzą: a...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

515 025 PLN (10 958 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15794944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26085700 15794944 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 51,93 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

464 773 PLN (9 113 zł/m2)

3
-
51 m2
2026
15630176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22844337 15630176 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62,83 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład miesz...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

502 640 PLN (8 107 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15630140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22844336 15630140 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63,20 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

505 600 PLN (8 025 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15895277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961918 15895277 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,74 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mie...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

406 782 PLN (9 460 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15895281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961914 15895281 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,49 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mie...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

380 606 PLN (9 515 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15812216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26469975 15812216 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62,93 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest częściowo wykończone. W skład mieszkania wchodzą: ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

626 154 PLN (10 099 zł/m2)

3
-
62 m2
2025