• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kołobrzeg Podczele

Znalezionych ofert: 23

15364792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16892612 15364792 Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na parterze mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,2 m2 z ogródkiem o pow. 45,1 m2.Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie budynku.W budynku zamontowano cichobieżne windy, które docierają n...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

807 840 PLN (13 243 zł/m2)

3
-
61 m2
2024
15820802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633137 15820802 Mieszkanie 2-pokojowe w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy KołobrzeguNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowoczesnego, zamkniętego i strzeżonego osiedla mieszkaniowego w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy Koł...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

555 000 PLN (15 857 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15851243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27012726 15851243 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu PodczeleGłówne atuty nieruchomości:- duża powierzchnia 81,61 m²- 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomieszczeń- jasny salon z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą- duże okna za...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (9 259 zł/m2)

4
1
81 m2
1935
15750126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25118246 15750126 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Kołobrzeg – Podczele Apartament z ogródkiem, 140 m², 3 sypialnie, garaż, 2 baseny Są apartamenty, które „wystarczą na weekend” – i są takie, do których chce się wracać. Ten zdecydowanie należy do tej dr...

Kołobrzeg (Podczele), Poleska

1 499 000 PLN (10 764 zł/m2)

4
2
139.26 m2
2020
15731978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24797599 15731978 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Twoje miejsce nad morzem pełne atrakcji!Szukasz apartamentu nad morzem, który będzie idealnym miejscem zarówno do wypoczynku, jak i inwestycji? Apartamenty w KołobrzegPodczele to wyjątkowa przestrzeń łącząc...

Kołobrzeg (Podczele), Lwowska

358 000 PLN (15 674 zł/m2)

2
1
22.84 m2
2024
15607433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22364782 15607433 Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe położone w malowniczej okolicy Kołobrzegu. Nieruchomość o powierzchni 35 m², jest w pełni wyposażona, gotowa do wprowadzenia.Główne atuty nieruchomości:• w pełni umeblowane mieszkanie (salon z aneksem kuch...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

579 000 PLN (17 029 zł/m2)

2
1
34 m2
1988
15793706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26044026 15793706 Znajdź swoje miejsce na ziemi w Podczelu! Marzysz o spokojnym zakątku, gdzie z balkonu słychać szum fal, a wokół roztacza się zieleń i cisza? Ta nieruchomość przy ulicy Tarnopolskiej 3A w Podczelu to idealne miejsce dla Ciebie!...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

600 000 PLN (14 286 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
15438584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18558717 15438584 Główne atuty nieruchomości:ŚWIETNA LOKALIZACJA - SPRZYJA WYPOCZYNKOWIPRZESTRONNE POMIESZCZENIADO PLAŻY ZALEDWIE 800MDO WZIĘCIA OD RĘKI!DOBRZE SKOMUNIKOWANE Z CENTRUM KOŁOBRZEGUNieruchomość złożona z:przedpokójsalonstrefa dzienna3 pokoigarderobyłazien...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (7 343 zł/m2)

5
1
102 m2
1935
15566928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21486924 15566928 Oferuje na sprzedaż 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SPOKOJNEJ DZIELNICY KOŁOBRZEGU BLISKO MORZA!Główne atuty nieruchomości:• CICHA I SPOKOJNA LOKALIZACJA• DWUSTRONNE MIESZKANIE• DO PLAŻY ZALEDWIE OK. 1KM• ZADBANA NIERUCHOMOŚĆ I GOTOWA DO WPROWADZENIA• SPRZED...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

495 000 PLN (6 781 zł/m2)

3
1
73 m2
1938
15474705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19389807 15474705 Rewelacyjna oferta sprzedaży 2 pokojowego w pełni umeblowanego i wyposażonego apartamentu o pow. 35,15 mkw, z dużym balkonem położonym na II piętrze budynku z 2016 roku.Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Leszek Dąbrowski tel. 697-480-055 Apar...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (14 196 zł/m2)

2
1
35.15 m2
2016
15225879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13218240 15225879 Ten atrakcyjny, w pełni umeblowany i wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 33,84 m2, z balkonem, znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku i oferuje piękny widok na morze. Mieszkanie jest położone w wyjątkowej lokalizacji na za...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

580 000 PLN (17 139 zł/m2)

2
1
33.84 m2
2018