• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Koźle

Znalezionych ofert: 3

15879339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27613304 15879339 Koźle gmina Szamotuły  pięknie położona działka o pow. 3167 m2  media : skrzynki energetyczne na działce  cena : 99 m2  możliwość dokupienia sąsiednich działek  Kontakt: 780213909 618537865 [email protected] HANDOM Nieruchomości - Poznań, ul. ul. Wars...

Koźle (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

312 147 PLN (99 zł/m2)

-
-
3153 m2
-
15714522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24463358 15714522 Koźle gmina Szamotuły  pięknie położona działka o pow. 3167 m2  media : skrzynki energetyczne na działce  cena : 99 zł m2  możliwość dokupienia sąsiednich działek  Kontakt: 780213909 618537865 [email protected] HANDOM Nieruchomości - Poznań, ul. ul. W...

Koźle (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

313 533 PLN (99 zł/m2)

-
-
3167 m2
-
15071058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 8824084 15071058 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZKLMP302023Oferta wyłącznie u nas w biurze.Oferujemy działkę do sprzedaży zlokalizowaną w odległości 50 m od autostrady A1  w gminie Stryków w kierunku Gdańska. Działka idealna pod zamieszczenie reklamy wielkoformatowej. Dzia...

Koźle (Łódzkie, gm. Stryków)

65 000 PLN

-
-
1500 m2
-