• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kobylanka

Znalezionych ofert: 22

15449287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kobylanka, dom wolnostojący 2 pokoje, 673S/2024 18810099 15449287 Do sprzedania dom murowany w Kobylance. Parterowy. Kryty blachą. Dom o powierzchni około 85 m2 położony na działce o powierzchni około 65 arów, w tym około 46 arów to działka budowlana .Dom składa się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki i przedpokoju. W ...

Kobylanka, Kobylanka

515 000 PLN (6 059 zł/m2)

2
-
85 m2
-
15883344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27674894 15883344 Okolice Kobylanki. Działka 2,0197 ha zabudowana halami o powierzchni po obrysie 1200 m2, 505 m2 przeznaczonymi na warsztat oraz 505 m2 jako hala - magazyn. Dojazd drogą asfaltową. FUNKCJA ZABUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA TERENU: zabudowa usługowo-produkc...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

2 400 000 PLN

-
-
20197 m2
-
15882651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27671299 15882651 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 769 m2- idealna pod budowę domu. To ostatnia w tej części niezabudowana działka, w sąsiedztwie są już nowe domy jednorodzinne, co zapewnia kameralną i uporządkowaną zabudowę.Teren oznaczony jako BP- prz...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

259 000 PLN

-
-
769 m2
-
15831276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26690574 15831276 Wyjątkowy Bliźniak w Kobylance – Twój Nowy Adres na Osiedlu ZielonymZ ogromną przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w malowniczej i doskonale skomunikowanej miejscowości Kobylanka...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

840 000 PLN (7 728 zł/m2)

5
-
108.7 m2
2026
15745662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25064000 15745662 Nieruchomość w stanie deweloperskim położona w bardzo ładnej okolicy, blisko komunikacji z bardzo ładnym rozkładem. Na parterze przestronny pokój dzienny połączony z kuchnią ok 35m2,wc,i pomie4szczenie gospodarcze oraz mały pokój idealny na gabinet. ...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

840 000 PLN (7 636 zł/m2)

5
1
110 m2
2025
15745653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25063980 15745653 Nieruchomość w stanie deweloperskim położona w bardzo ładnej okolicy, blisko komunikacji z bardzo ładnym rozkładem. Na parterze przestronny pokój dzienny połączony z kuchnią ok 35m2,wc,i pomie4szczenie gospodarcze oraz mały pokój idealny na gabinet. ...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

840 000 PLN (7 636 zł/m2)

5
1
110 m2
2025
15883534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675224 15883534 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 5 minut od Jeziora Miedwie. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy i bliskości natury, a jednocześnie szybkiego dojaz...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

659 000 PLN (7 322 zł/m2)

5
2
90 m2
2026
15883300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27674850 15883300 Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, wysoki standard, garaż, klimatyzacja, świetna lokalizacja blisko Szczecina oraz Stargardu.Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o całkowitej powierzchni 168,01 m2, 115,31 m2 powierzchni użytkowej...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

1 290 000 PLN (7 678 zł/m2)

4
2
168.01 m2
2019
15858976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27160245 15858976 Nowoczesny dom dla rodziny – Kobylanka blisko Szczecina i Stargardu Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m², położony na działce 450 m² w spokojnej części Kobylanki.To propozycja idealna dla rodzin, które szukają komf...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

840 000 PLN (7 706 zł/m2)

5
-
109 m2
2026
15745654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25063981 15745654 Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Szczecina? ta oferta jest dla ciebie.Nowoczesny bliźniak z funkcjonalnym rozkładem. Nieruchomość w stanie deweloperskim położona w bardzo ładnej okolicy, blisko komunikacji z ...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

840 000 PLN (7 636 zł/m2)

5
1
110 m2
2025
15829475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26626898 15829475 To miejsce stworzone dla osób, które cenią jakość, przestrzeń i prywatność - bez kompromisów! Dom o powierzchni użytkowej ok. 215 m2, w sąsiedztwie lasu i bliskiej odległości od jeziora Miedwie, położony na działce o powierzchni 1209 m2.Idealna ofer...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

2 099 000 PLN (9 779 zł/m2)

5
2
214.65 m2
2008
15466014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19176139 15466014 Działka położona w Kobylance Os. Zielone, 25 km od centrum 40 m, w pobliżu miejscowości Jęczydół. Na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki 894 m2. Dla tego terenu uchwalono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewidują...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

240 000 PLN (268 zł/m2)

-
-
894 m2
-