• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

Znalezionych ofert: 90

15683851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Inwestycyjna w Konstancinie-Jeziornie 23899511 15683851 Planujesz swoją inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą? Ta wyjątkowa działka w Konstancinie-Jeziornie to idealna propozycja dla deweloperów oraz przedsiębiorców poszukujących doskonałego miejsca pod działalność usługową...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 672 000 PLN

-
-
2040 m2
-
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

5
2
220 m2
1991
15839508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26751763 15839508 KONSTANCIN SEGMENT GARAŻ SAUNA OGRÓDEKNa sprzedaż 4-pokojowy segment środkowy z 2003 r., położony na działce 244 m² w spokojnej części Konstancina-Jeziornej.Powierzchnia użytkowa domu wynosi 156,6 m², natomiast powierzchnia po podłodze to 170,1 m...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 499 000 PLN (9 572 zł/m2)

4
2
156.6 m2
2003
15864530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27268552 15864530 Działka 1775 m² przy rzece Jeziorka Konstancin-Jeziorna ul. PułaskiegoZapraszam do obejrzenia filmu.Opis: Na sprzedaż działka budowlana położona w Konstancinie-Jeziornie, w sąsiedztwie rzeki Jeziorki oraz zabudowy jednorodzinnej i rezydencjonalnej....

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 197 000 PLN

-
-
1775 m2
-
15718167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24547439 15718167 LUKSUSOWA REZYDENCJA W KONSTANCINIE - KLARYSEWIEREPREZENTACYJNA REZYDENCJA W KONSTANCINIE - KLARYSEWIE o powierzchni 740 m2, położona na pięknie urządzonej działce - ogrodzie o powierzchni 2.776 m2. Rezydencja charakteryzuje się elegancką architektur...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 950 000 PLN (12 095 zł/m2)

10
6
740 m2
2008
6203940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 255070 6203940 Działka budowlana z pozwoleniem na budowę i projektem budynku biurowo-magazynowego o powierzchni całkowitej 2500m.Powierzchnia działki 1500mwymiary działki ok. 23-60media woda miejska, kanalizacja miejska, prąd, gaz Treść niniejszego ogłoszenia ma ch...

Konstancin-Jeziorna (Konstancin-jeziorna) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 400 000 PLN

-
-
1500 m2
-
6203436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 255039 6203436 Działka położona ok.130m od drogi asfaltowej , blisko rzeczki (na wysokiej skarpie) o szerokości ok.69m W sąsiedztwie ładne domy . Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego or...

2 800 000 PLN

-
-
3995 m2
-
6203532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 255033 6203532 Działka położona ok.130m od drogi asfaltowej , blisko rzeczki (na wysokiej skarpie) o wymiarach 28,6 - 63. W sąsiedztwie ładne domy .Możliwość dokupienia działki sąsiedniej ok.2200mTreść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi ...

999 000 PLN

-
-
1775 m2
-
15806177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w ciszy i zieleni na zamkniętym osiedlu 26327984 15806177 Hampton Home oferuje na sprzedaż 4 pokojowy apartament o wielkości 109.7 m2 na ekskluzywnym zamkniętym, strzeżonym osiedlu skąpanym w ciszy i zieleni w Konstancinie- Jeziornej.Mieszkanie składa się z:1. salon z balkonem- piękny widok jedynie na ziele...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 755 090 PLN (16 102 zł/m2)

4
2
109 m2
2009
13549266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 97954 13549266 Do sprzedania piękna działka budowlana o pow. 1347 m2, Konstancin-Jeziorna, Chylice.Dojazd drogą asfaltową.Przewidziana zabudowa mieszkaniowa - jednorodzinna. W ulicy wszystkie media.W okolicy uzdrowiska, las i rzeka. Elegancka zabudowa willowa.Zamie...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 350 000 PLN

-
-
1347 m2
-
15398750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662032 15398750 Sprzedam nowo wybudowany bliźniak  położony w prestiżowej dzielnicy Konstancin-Jeziorna przy ulicy Baczyńskiego. Ta niesamowita nieruchomość, z zbudowana w 2023 roku, oferuje przestronne wnętrza i jest otoczona pięknym ogrodem. Dzięki swojemu położen...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 350 000 PLN (10 385 zł/m2)

6
1
130 m2
2023
15628630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22815278 15628630 Działka pod rezydencję lub inwestycję Konstancin-Jeziorna, ul. WareckaPowierzchnia: 3915 m² Cena: Tylko 562 złm²Szukasz miejsca, które łączy prestiż, świetną lokalizację i realny potencjał inwestycyjny? Ta działka w Konstancinie-Jeziornie to propoz...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 200 000 PLN (562 zł/m2)

-
-
3915 m2
-