• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Koszalin

Znalezionych ofert: 165

15761400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25385305 15761400 NIEDALINO KOŁO KOSZALINA! Przeuroczy dom z dużą działką, garażem i basenem – NIEDALINO 15 MINUT DO KOSZALINA!Prezentujemy prawdziwą perełkę na rynku nieruchomości– dostępną wyłącznie u Nas! DOM WOLNOSTOJĄCY, DZIAŁKA 1600 m2, rok budowy 2021!Prezentow...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 319 000 PLN (8 678 zł/m2)

5
2
152 m2
2021
15504784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20033626 15504784 Przytulna kawalerka umeblowana w przyjemnej lokalizacji – Lechicka!Przedstawiamy przestronne 1-pokojowe mieszkanie z niewielkim balkonem, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego na znajdującym się w niewielkiej odległości od centrum osiedlu z...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (7 545 zł/m2)

1
1
33 m2
-
15881606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27641297 15881606 TYLKO U NAS – przestronne 3-pokojowe mieszkanie – Powstańców Wielkopolskich!Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszej ofercie rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie własnościowe o komfortowej powierzchni 64,1m2, leżące na parterze wieżowca, usytuowanego w s...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

385 000 PLN (6 016 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15867878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27355112 15867878 Jasne, ustawne, ciepłe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji – Sikorskiego!Prezentujemy TYLKO U NAS ! Spółdzielcze własnościowe trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na trzecim piętrze bloku, usytuowanego w północnej części Koszalina, prz...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (7 380 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15743308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25006541 15743308 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem – ul. Kupiecka.Przedstawiamy wyjątkową ofertę – rozległe i przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni aż 94,2m2, ulokowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku mieszkalnego , znajdującego się ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

279 000 PLN (2 968 zł/m2)

4
1
94 m2
-
15642440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23102367 15642440 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie „z duszą” w świetnej lokalizacji – Zwycięstwa!Przedstawiamy niezwykle przestronne, wypełnione ciepłą atmosferą dwupokojowe mieszkanie, ulokowane na trzecim piętrze kamienicy, położonej w charakterystycznej części Kosza...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (5 507 zł/m2)

2
1
67 m2
-
15419805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18130558 15419805 3-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem i miejscem parkingowym – Tradycji!Z miłą chęcią prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie z dwustronną wystawą okienną w układzie wschodnio - zachodnim, znajdujące się na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku, umie...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

499 000 PLN (8 180 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15864008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27260959 15864008 Ustawne 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze – Wańkowicza! TYLKO U NAS!Prezentujemy WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE ! - dwupokojowy lokal mieszkalny usytuowany na dogodnej kondygnacji – bo 2 piętrze– czteropiętrowego bloku, położonego przy ul. Wańkowicza, w ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (6 385 zł/m2)

2
1
39 m2
-
15846833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26895881 15846833 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Przylesiu – Jana Pawła II !Przedstawiamy niepowtarzalną okazję inwestycyjną – dwupokojowe mieszkanie z całym wyposażeniem, umiejscowione na 7 piętrze budynku z windą, znajdującego się w rejonie z najcieka...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (6 962 zł/m2)

2
1
53 m2
-
15815197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638402 15815197 Przytulne umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Ratajczaka!Przedstawiamy ofertę DOSTĘPNĄ TYLKO W NASZYM BIURZE ! Położone na II piętrze 4-piętrowego bloku, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu z pełną infrastrukturą w pobliżu centr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (8 306 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15717138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24525572 15717138 OSIEKI!!! Dom nad jeziorem– OSIEKI koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy!Prezentujemy DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120,7m2, położony na 734-metrowej ogrodzonej działce, znajdującej ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

699 000 PLN (5 825 zł/m2)

4
2
120 m2
1996
15888146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27803182 15888146 Poczuj się jak w domu - mieszkanie z garażem oraz ogrodem – Cyprysowa !Prezentujemy wyjątkową nieruchomość z niezależnym wejściem, garażem, miejscem postojowym oraz ogrodem (wszystko w cenie!), obejmującą PARTER czterorodzinnego apartamentowca z 2015...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

830 000 PLN (8 737 zł/m2)

4
1
95 m2
2014