• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Koszalin

Znalezionych ofert: 164

15822119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26634920 15822119 Na sprzedaż świetne dwupokojowe mieszkanie w budynku z windą !To urokliwe mieszkanie znajduje się na lubianym koszalińskim osiedlu - Przylesiu.Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze, co daje nam możliwość podziwiania pięknych widoków na panoramę mia...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

329 000 PLN (7 477 zł/m2)

2
-
44 m2
1980
15878036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27587991 15878036 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedającaSzukasz mieszkania, które ma duszę, przestrzeń i świetną lokalizację? Ta oferta to idealne połączenie klimatu kamienicy z funkcjonalnością i dużym potencjałem aranżacyj...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

369 000 PLN (6 536 zł/m2)

3
1
56.46 m2
1911
15890995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupak pod gabinety | Centrum | 0% prowizji 27884196 15890995 Szukasz prestiżowego miejsca dla swojego biznesu? Lokal L25+L26 w zrewitalizowanej Rezydencji Zwycięstwa 113 to 50,85 m² przestrzeni idealnie skrojonej pod usługi premium w cenie zaledwie 8 283 złm². Historyczna kamienica, ponadstandardowa wysokość w...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

421 188 PLN (8 424 zł/m2)

5
-
50 m2
-
15851701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27017999 15851701 Koszalin os. Przylesie ul. Melchiora WańkowiczaNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,10 m, położone na I piętrze w budynku z lat 70, wykonanym w technologii murowanej.Lokal przeszedł generalny remont. W mieszkaniu została wymieniona inst...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

370 000 PLN (8 043 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15787512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25930630 15787512 Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie po remoncie, 63,1 m2 z balkonem.Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63,1 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym, dobrze docieplonym budynku przy ul. Giełdowej.Lokal po generalnym remoncie, gotowy d...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

519 000 PLN (8 238 zł/m2)

4
1
63 m2
1984
15786744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25913746 15786744 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆPolecamy dwupokojowe, przestronne mieszkanie położone na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zwycięstwa.Mieszkanie do własnej aranżacji. Idealne dla indywidualistów, którzy chcą mieszkać po swojemu.Aktualnie nieruchomo...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

319 000 PLN (6 135 zł/m2)

2
1
52 m2
1956
15886801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27766956 15886801 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż działka o powierzchni 1000 m zlokalizowana w Koszalinie przy ul. Polczyńskiej.Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który dopuszcza zabudowę jednorodzinną oraz nieuciążliwe usługi, co daj...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

179 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15886772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766577 15886772 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany na osiedlu Rokosowo przy ul. Dębowej z lat 90-tych. Nieruchomość posiada ogromny potencjał zarówno mieszkaniowy, jak i usługowy.Na parterze znajduje się lokal o powierzchni około 85 m, pr...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 189 000 PLN (4 645 zł/m2)

7
3
256 m2
-
15852139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27025367 15852139 Na sprzedaż przestronny lokal o dużym potencjale aranżacyjnym, położony na parterze budynku przy ul. Zwycięstwa. Lokal posiada wysokość 2,9 m, co zapewnia komfort użytkowania oraz daje możliwość różnych aranżacji wnętrza.Powierzchnia lokalu jest otwa...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (7 389 zł/m2)

2
-
54 m2
1958
15792723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26025854 15792723 NOWA, NIŻSZA CENA!Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w zadbanym budynku. Lokal wyróżnia się ustawnym układem pomieszczeń przy ul. Pionierów.Mieszkanie składa się z:korytarza, salonu,z osobnym wejściem do kuchni, co zapewnia wy...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

329 000 PLN (7 833 zł/m2)

3
-
42 m2
1970
15790954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25981567 15790954 OFERTA NA WYŁACZNOŚĆNa sprzedaż działka o łącznej powierzchni 5147 m, położona przy ul. Polczyńskiej w Koszalinie.Teren ujęty jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub usługową nieuciążli...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

899 000 PLN

-
-
5147 m2
-
15883805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675937 15883805 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,70 m, zlokalizowane w jednej z bardziej cenionych części Koszalina przy ul. Lelewela. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w zadbanym bloku z klatką schodową po remoncie...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

549 000 PLN (7 957 zł/m2)

4
1
69 m2
1985