• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 261

15795414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26095587 15795414 1 POKOJOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI 38,71 M2 ZNAJDUJĄCE SIĘ PRZY ULICY FRANCESCO NULLO W DZIELNICY GRZEGÓRZKI OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX MIESZKANIE Mieszkanie o powierzchni 38,71 m2. Znajduję się na 2 piętrze w 6 piętrowym ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (13 132 zł/m2)

1
-
38 m2
1960
15641782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23086330 15641782 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy , ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną USŁUGOWOWĄ w bezpośrednim sąsiedztwie Tauron Areny. Idealna działka inwestycyjna: AKADEMIK HOTEL LOKALE NIEMIESZKALNE BIUROWIEC PRZYCHODZNIA LEKAR...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 990 000 PLN

-
-
2335 m2
-
15877723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577823 15877723 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Kawalerka po generalnym remoncie 21 m² balkon ul. Mogilska gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21 m², zlokalizowane przy ul. Mogilskiej, na...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

465 000 PLN (22 143 zł/m2)

1
-
21 m2
1977
15439583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18583796 15439583 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, miejscem parkingowym i piwnicą Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m², idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanego budyn...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 039 000 PLN (16 492 zł/m2)

3
-
63 m2
1994
15892970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899575 15892970 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 200 PLN (26 173 zł/m2)

1
-
30 m2
2024
15892907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899574 15892907 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

967 840 PLN (23 044 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15892962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27899558 15892962 LUKSUSOWE APARTAMENTY W SĄSIEDZTWIE BULWARÓW WIŚLANYCH Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory lokalizacyjne inwestycji. Kaskadowo wznoszące ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 052 320 PLN (26 043 zł/m2)

5
-
194 m2
2021
15892783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899216 15892783 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (23 759 zł/m2)

1
-
29 m2
2024
15892721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899215 15892721 PRZEDSPRZEDAŻ, PROMOCYJNA CENA! Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 096 000 PLN (23 319 zł/m2)

2
-
47 m2
2024
15892508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899211 15892508 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 134 945 PLN (18 916 zł/m2)

2
-
60 m2
2024
15892845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899212 15892845 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (23 759 zł/m2)

1
-
29 m2
2024
15892632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899208 15892632 PRZEDSPRZEDAŻ, CENY PROMOCYJNE. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa w dzielnicy Grzegórzki od 29 do 60 mk...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

731 880 PLN (22 178 zł/m2)

1
-
33 m2
2024