• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 897

15892785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899228 15892785 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 875 PLN (18 454 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15892784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899222 15892784 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

700 884 PLN (15 575 zł/m2)

2
-
45 m2
2023
15892634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899220 15892634 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 816 PLN (16 995 zł/m2)

2
-
38 m2
2023
15892714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899174 15892714 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 750 PLN (12 996 zł/m2)

3
-
67 m2
2023
15892601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899380 15892601 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

865 402 PLN (14 423 zł/m2)

4
-
60 m2
2024
15892538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899379 15892538 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

562 946 PLN (16 084 zł/m2)

2
-
35 m2
2024
15892477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899378 15892477 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

616 268 PLN (16 656 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15892475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899366 15892475 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

704 888 PLN (14 685 zł/m2)

3
-
48 m2
2024
15892810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899365 15892810 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

614 201 PLN (16 163 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899362 15892686 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

856 551 PLN (16 472 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15892808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899353 15892808 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

600 552 PLN (17 159 zł/m2)

2
-
35 m2
2024
15892533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899348 15892533 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

952 297 PLN (14 213 zł/m2)

4
-
67 m2
2024