• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków Wzgórza Krzesławickie

Znalezionych ofert: 72

15897786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28009780 15897786 Na sprzedaż jasne, dwustronne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 46,22 m², położone na spokojnym i zielonym osiedlu Na Wzgórzach w Krakowie. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów fina...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

619 000 PLN (13 457 zł/m2)

2
-
46 m2
1960
15896935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27992353 15896935 Mieszkanie na sprzedaż - zielona okolica, piękny widok, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27,1 m² , położone na 4. piętrze w kameralnym bloku z 1963 roku. To idealna propozycja dla os...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

363 000 PLN (13 444 zł/m2)

1
-
27 m2
1963
15882052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657107 15882052 Do sprzedanie dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Na Wzgórzach. Widok na panoramę miasta. Oferowana nieruchomość położona jest na drugim piętrze budynku czteropiętrowego bez windy. Z jej okien rozpościera się widok na panoramę miast...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 000 PLN (12 333 zł/m2)

2
-
51 m2
1960
15834081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733419 15834081 Do sprzedania dom 231 m2 przy ulicy Darwina dzielnica wzgórza Krzesławickie. Działka 882m2 Dom w którym mogą mieszkać dwie rodziny. Dwa oddzielne wejścia. Lokalizacja przy osiedlu Grębałów. Okolica kameralna, zabudowana domami jednorodzinnym...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 640 000 PLN (6 097 zł/m2)

6
3
269 m2
2006
15896804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27988582 15896804 Kraków- os. Wadów Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną 2 działki do sprzedania: - 986m2 - 370 000zł - wymiary 43,4mx22,8m - 917m2 - 350000zł - ...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

370 000 PLN

-
-
986 m2
-
15896790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27988579 15896790 Kraków- os. Wadów - ul. Za Ogrodem Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną 2 działki do sprzedania: - 986m2 - 370 000zł - wymiary 43,4mx22,8m - 917m2 -...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

350 000 PLN

-
-
917 m2
-
15890734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883674 15890734 Działka budowlana - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice, ul. ks. Kazimierza Figlewicza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1002 m² , położona na obrzeżach Krakowa, w spokojnej części Nowej Huty - Łuczanowicach. W sąsiedzt...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), ks. Kazimierza Figlewicza

298 000 PLN (297 zł/m2)

-
-
1004 m2
-
15890917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883415 15890917 *zdjęcia należą do wł. oferty Działka usługowa 44 a Kraków - Grębałów, ul Darwina. Wystawiona na szybką sprzedaż działka usługowa o wymiarach 54 m x 80 m. Działka posiada dostęp do drogi publicznej bez ograniczeń t...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), Darwina

2 447 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
4431 m2
-
15892998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899689 15892998 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

514 282 PLN (14 286 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15892996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899688 15892996 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 170 PLN (13 021 zł/m2)

3
-
56 m2
2025
15892992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899684 15892992 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 020 PLN (13 138 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15892997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899690 15892997 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

835 677 PLN (12 857 zł/m2)

4
-
65 m2
2025