• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 199

15866256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317526 15866256 Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie - os. Kalinowe Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 46,85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Kalinowym. mieszkanie składa się z dużego umeblowanego salo...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

611 000 PLN (13 283 zł/m2)

2
-
46 m2
1960
15871909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27480647 15871909 Wyjątkowe mieszkanie na ostatnim piętrze - prywatność, światło i panorama Krakowa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,76 m², położone na 6 - ostatnim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Myśliwskiej. Jedyny lokal na pi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (16 667 zł/m2)

3
-
93 m2
2023
15889564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27853039 15889564 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferta na wyłączność biura nieruchomości Nieruchomości ProfesjonalnieOferuję przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62 m².Składa się ono z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i oddzielnej t...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (10 645 zł/m2)

3
-
62 m2
1978
15884432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27701827 15884432 Soboniowice 1,48 ha działka z domem i warsztatem potencjał inwestycyjny KrakówNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w zielonej, spokojnej części Krakowa — Soboniowice, składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 1,48 ha. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
-
140 m2
1960
15886639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27763054 15886639 Na sprzedaż mieszkanie typu studio ul. Wrocławska Świętokrzyska Z przyjemnością oferujemy jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i jest o powierzchni 23,35 m2 składa się z: - ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

450 000 PLN (19 565 zł/m2)

1
-
23 m2
2013
15887083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776580 15887083 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkani, 2 pokojowe, 31 m² - gotowe do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż przytulne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 31 m², usytuowane na wysokim parterze zadbanego bloku. Lokal przeszed...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

557 900 PLN (17 997 zł/m2)

2
-
31 m2
1965
15886640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763060 15886640 Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: - salonu aneksem kuchennym - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (17 444 zł/m2)

3
-
63 m2
2017
15888576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27817191 15888576 KOMFORTOWY DOM PARTEROWY NA DZIAŁCE 10 ARÓW - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA LOKALIZACJA: Tam gdzie kończy się Kraków, tam zaczynają się Niepołomice. To właśnie tutaj w odległości 1,5 km od granicy Niepołomic na działce 1000 ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 899 000 PLN (12 493 zł/m2)

4
-
152 m2
2023
15833998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26730711 15833998 3-pokojowe mieszkanie 56,7 m² ul. Krowoderskich Zuchów + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,7 m² , położone przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie, w doskonale skomunikowan...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

815 000 PLN (14 554 zł/m2)

3
-
56 m2
1975
15889117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844759 15889117 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

2
1
36 m2
2020
15887986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799486 15887986 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom 300 m2, działka 566m2. Nieruchomość mieści się przy ul. Maksymiliana Rutkowskiego , która charakteryzuje się kameralną zabudową jednorodzinną.Dom w stanie do remontu i własnej adaptacj...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 000 PLN (6 923 zł/m2)

7
-
260 m2
1994
15787514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25930686 15787514 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy Plantach Krakowskich.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament ok. 22 m2 w luksusowej kamienicy z windą, ...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

698 560 PLN (31 753 zł/m2)

1
1
22 m2
-