• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Legionowo

Znalezionych ofert: 48

15799493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26190342 15799493 dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku PCC Oferujemy Państwu domy i mieszkania położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Zaledwie 15 minut do stacji PKP skąd szybko i wygodnie dojedziemy ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

650 000 PLN (10 156 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15780083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25797032 15780083 dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku PCC Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stąd wszędzie jest blisko; do sklepów, szpitala, przedszkola, szkoły. Zaledwie ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

950 000 PLN (11 176 zł/m2)

4
1
85 m2
2025
15894373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27941475 15894373 Sprzedaż bezpośrednia, pośrednikom dziękuję.Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 50,77 m², położone w nowoczesnym budynku z całodobową ochroną, wejściem przez recepcję, windą, parkingiem podziemnymOpis mieszkania:2 pokojeaneks kuchennyłazienk...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

735 000 PLN (14 477 zł/m2)

2
-
50.77 m2
2016
15883960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27687037 15883960 Są mieszkania, które od razu sugerują gotowy scenariusz życia — i takie, które dają przestrzeń, by napisać go po swojemu. To przy al. 3 Maja 33 w Legionowie zdecydowanie należy do tej drugiej grupy.56,38 m² funkcjonalnej przestrzeni to propozycja dla...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

550 000 PLN (9 755 zł/m2)

3
1
56.38 m2
1978
15802305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26262006 15802305 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m², położona w spokojnej, jednorodzinnej części Legionowa, przy ul. Malinowej. Teren objęty MPZP MN1, co umożliwia realizację domu wolnostojącego lub bliźniaka.Wymiary działki: ok. 25 m szerokości × 32...

Legionowo (Grudzie) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

499 000 PLN (625 zł/m2)

-
-
799 m2
-
15845339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26859807 15845339 Do sprzedaży słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone na III piętrze III piętrowego bloku. Wykaz pomieszczeń: pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka. ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

430 000 PLN (13 871 zł/m2)

2
1
31 m2
2010
14933299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5030315 14933299 Dom usługowo mieszkaniowy w centrum Legionowa. Wnętrza do własnej aranżacji.Dwa miejsca parkingowe z zadaszeniem. Przed domem znajduje się miejski bezpłatny plac parkingowy.Dom usytuowany:-100m. od Szpitala MSWI.A-40 m od kościoła Parafia Matki Bożej...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

2 990 000 PLN (7 475 zł/m2)

10
-
400 m2
-
15766911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25515034 15766911 Do sprzedania działka w Legionowie, przy ulicy Józefa Mireckiego. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Piękna, zadrzewiona, płaska działka o wymiarach: 24m (od frontu) na 60m (regularny prostokąt), dla której MPZP przewiduje zabud...

Legionowo, Józefa Mireckiego

1 293 000 PLN (899 zł/m2)

-
-
1439 m2
-
15889153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845619 15889153 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie do remontu w spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasu. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni, łazienki, pokoju dziennego, sypialni i holu. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni...

Legionowo (Legionowo) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

435 000 PLN (11 154 zł/m2)

2
-
39 m2
1993
15889630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856561 15889630 DOM Z DUSZĄ. DLA TYCH, KTÓRZY WIDZĄ WIĘCEJ NIŻ ŚCIANY.Są domy nowe, idealne i przewidywalne.I są takie miejsca jak to - z charakterem, historią i energią, której nie da się wybudować od zera.Ten dom nie próbuje być instagramowy.On daje coś znacznie c...

Legionowo (Nowy bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

2 790 000 PLN (12 400 zł/m2)

6
1
225 m2
1970
15877958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27585842 15877958 Na sprzedaż eleganckie mieszkanie z 2018 r w cichej i spokojnej części Legionowa na osiedlu zamkniętym Miejsce w garażu podziemnym plus loggia 23 m2 !Oferujmy mieszkanie położone w zielonej, kameralnej części Legionowa, idealnej dla osób ceniących sp...

Legionowo (Grudzie) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 235 000 PLN (13 722 zł/m2)

4
1
90 m2
2018
15683241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23893096 15683241 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Legionowa – bardzo dobra lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w samym sercu Legionowa, przy ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego. To nieruchomość, która łączy wygodę...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

750 000 PLN (9 615 zł/m2)

4
1
78 m2
2000