• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Leszno

Znalezionych ofert: 34

15727815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa drewniane domy na jednej posesji 24724277 15727815 Na sprzedaż 2 wolnostojące domy 2-kondygnacyjne 350 m2  i 100 m2 z 2002r., na działce 7100m2, Leszno.Doskonała propozycja dla rodziny wielopokoleniowej lub dwóch zaprzyjaźnionych rodzin. Znakomicie sprawdzi się również na pensjonat, placówkę medyczną...

Leszno (Mazowieckie, gm. Leszno)

6 000 000 PLN (13 333 zł/m2)

7
-
450 m2
2002
15685836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23930546 15685836 Piękna, atrakcyjna działka budowlana, złożona z dwóch działek: działka 17011 i 1731 obr. 32 Wyględy Jest położona 15 km od Warszawy (25 km od centrum), w Otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Pow. dz...

Leszno (Mazowieckie, gm. Przasnysz)

1 900 000 PLN (322 zł/m2)

-
-
5900 m2
-
15895345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962082 15895345 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych na południowym skraju Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, niedaleko Leszna, w powiecie warszawskim zachodnim. Nowe osiedle domów jednorodzinnych powstaje w...

Leszno (Mazowieckie, gm. Leszno)

930 000 PLN (7 623 zł/m2)

4
2
122 m2
2022
15872077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27485304 15872077 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSzukasz miejsca, gdzie możesz uciec od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć szybki dojazd do Warszawy? Prezentujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1500 m², położoną w malowniczej otulinie Kampinoskiego...

Leszno (Wiktorów) (Mazowieckie, gm. Leszno)

560 000 PLN (373 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15893738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27917689 15893738 Być może znalazłeś swoje miejsce na ziemi...Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w sielskim Marianowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia, ciszy ora...

Leszno (Marianów) (Mazowieckie, gm. Leszno)

1 400 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
2
140 m2
2006
15888639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27819209 15888639 NIE POBIERAM WYNAGRODZENIA OD STRONY KUPUJĄCEJ !!!Lokalizacja: Leszno, powiat warszawski-zachodni, przy ulicy Sochaczewskiej.Na sprzedaż budynek mieszkalno-biurowy wraz halą magazynową i gruntem o pow. ok. 11.000m2, od ulicy Sochaczewskiej.Nieruchomo...

Leszno (Mazowieckie, gm. Leszno)

3 300 000 PLN (300 zł/m2)

1
-
11000 m2
2014
15888638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27819208 15888638 NIE POBIERAM WYNAGRODZENIA OD STRONY KUPUJĄCEJ !!!Lokalizacja: Leszno, powiat warszawski-zachodniNiezabudowany grunt z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (bliźniaki) zlokalizowany w centrum Leszna.Pow. ok. 8000 mkw. Szer. ok. 70m...

Leszno (Mazowieckie, gm. Leszno)

1 600 000 PLN

-
-
8000 m2
-
15887352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27781646 15887352 STAROSTA ŻAGAŃSKI DZIAŁAJĄC W IMIENIU SKARBU PAŃSTWAna podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 399)Ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości s...

Leszno Górne (Lubuskie, gm. Szprotawa)

100 000 PLN

-
-
21640 m2
-
15866710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27326812 15866710 Komfortowe 3 pokoje z balkonem i klimatyzacją CENA DO NEGOCJACJI!!! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 66 m2. Cena sprzedaży wynosi 399,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty z 1980r., na 3 piętrze. Mieszkanie jest jednopozio...

Leszno (Wielkopolskie, gm. Leszno)

399 000 PLN (6 045 zł/m2)

3
-
66 m2
1980
15779784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25788965 15779784 Mieszkanie Parter z balkonem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 55 m2. Cena sprzedaży wynosi 460,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1995r., na parterze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 3, aneks kuchenny, balk...

Leszno (Wielkopolskie, gm. Leszno)

460 000 PLN (8 364 zł/m2)

3
-
55 m2
1995
15833953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27558132 15833953 Nieruchomość położona jest w m. Leszno kWarszawy, ok. 20 km na zachód od granic Warszawy. Dojazd drogą asfaltową. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 38.740 m2, na którą składają się działki gruntu: - o powierzchni 17.430 m 2 - o powier...

Leszno (Mazowieckie, gm. Leszno)

4 648 800 PLN

-
-
38740 m2
-
15398798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17661993 15398798 Oferuję wyjątkową działkę inwestycyjną o dużym potencjale, położoną w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno pod zabudowę jednorodzinną, jak i działalność usługową.Powierzchnia: 9626 mkwWy...

Leszno (Mazowieckie, gm. Leszno)

3 500 000 PLN (364 zł/m2)

-
-
9626 m2
-