• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Libertów

Znalezionych ofert: 15

15896937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27992283 15896937 Do sprzedania działka budowlano leśna o powierzchni 2,44 ha w Libertowie przy ul.Góra Libertowska. Działka o nieregularnym kształcie ,płaska. Według aktualnego zagospodarowania, część budowlana oznaczona jako MU 1około 23 . ,pozostała część około 1...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

2 550 000 PLN

-
-
24400 m2
-
15896794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27988614 15896794 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5 arów , położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Libertów przy ulicy Południowej, zaledwie 12 km od centrum Kraków. Nieru...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

650 000 PLN

-
-
500 m2
-
15812899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26548471 15812899 KOMFORTOWY DOM NA WZGÓRZU, W CICHEJ OKOLICY LIBERTOWA - 4 SYPIALNIE, GARAŻ - DZIAŁKA 7,5 a LOKALIZACJA: Libertów to podkrakowska miejscowość położona na wniesieniu Pogórza Wielickiego, skąd rozpościerają się ...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

2 500 000 PLN (13 587 zł/m2)

5
-
184 m2
2010
15896801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27988613 15896801 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5 arów , położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Libertów przy ulicy Południowej, zaledwie 12 km od centrum Kraków. Nieru...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

650 000 PLN

-
-
500 m2
-
15891475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27897824 15891475 Na sprzedaż ATRAKCYJNA WILLA w Libertowie blisko Zakopianki, ale zarazem z dala od ulicznego zgiełku. Zamieszkaj blisko Krakowa, gdzie jest lepsze powietrze. Tylko w naszym Biurze Mam przyjemność zaprezentować dom wolnostojący zlokaliz...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

2 150 000 PLN (8 669 zł/m2)

6
2
248 m2
2003
15824513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26579820 15824513 Nietypowa i wyjątkowa nieruchomość - dom w zabudowie bliźniaczej z dodatkowym budynkiem mieszkalnym Na sprzedaż piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej z lat 20. XX wieku, o powierzchni mieszkalnej ok. 130 m² oraz powierzchni całkowi...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

1 690 000 PLN (10 833 zł/m2)

5
3
156 m2
1920
15813744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26580743 15813744 Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Libertowie gmina Mogilany. Ciekawy projekt niedużego domu wybudowanego według indywidualnego projektu. Na dzień dzisiejszy jest to już stan surowy zamknięty. Okna zostały zamontowane. Następn...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

720 000 PLN (7 059 zł/m2)

5
-
102 m2
2023
15887964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27797869 15887964 Na sprzeda ż działka budowlana MNU - Libertów Zaledwie 1 km od granicy Krakowa! Działka jest w trakcie zmian geodezyjnych. Powierzchnia działki: 840 m², szeroko ść około 17 m Działka z delikatnym nachy...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

600 000 PLN

-
-
840 m2
-
15861834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27212910 15861834 DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA BUDOWLANA ZNAJDUJĄCA SIĘ W LIBERTOWIE BLISKO GRANICY Z KRAKOWEM OFERTA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX Wyjątkowa działka o dużym potencjale, idealna pod budowę rezydencji lub jako lokata kapitału na przyszłość . ...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

1 890 000 PLN

-
-
4200 m2
-
15645181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23191672 15645181 Wyjątkowy dom wolnostojący, z wysokiej jakości materiałów, położony w Libertowie, w niewielkiej, zielonej enklawie składającej się z kilku domów. Atuty kameralna, kształtna działka działka płaska doskonale skomunikowana dom rozłożysty dogod...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

1 999 000 PLN (10 747 zł/m2)

5
2
186 m2
2000
15746764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25087566 15746764 LIBERTÓW - ulica Św. FLORIANA Z satysfakcją oferujemy Państwu piękny dom, położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 594 m2. Dom został wybudowany w 2015 r metodą tradycyjną z pustaka ceramicznego, oraz ocieplony styropiane...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

1 990 000 PLN (7 835 zł/m2)

5
2
254 m2
2015
15768649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25548388 15768649 Na sprzedaż duże i jasne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m2 wraz z zamykanym garażem, dodatkowym miejscem postojowym tarasem oraz własnym, kameralnym ogrodem. Mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej okolicy - ul. Widokowa Libertów, gm. Mogila...

Libertów (Małopolskie, gm. Mogilany)

859 000 PLN (9 874 zł/m2)

3
1
87 m2
2011