• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Luboń

Znalezionych ofert: 45

15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15862039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221722 15862039 OFERTA WSTRZYMANA Mieszkanie w Luboniu z Garażem i komórką lokatorską. Polecam bardzo ładne , słoneczne i przestronne mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni , łazienki i korytarza położone w sąsie...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

690 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
78 m2
2013
15896046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966045 15896046 DOM WOLNOSTOJĄCY Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Lubonia przy ul. Wirowskiej. To idealna propozycja dla rodzin szukających połączenia ciszy, zieleni oraz szybkiego dostępu do Poznania...

Luboń (Żabikowo) (Wielkopolskie, gm. Luboń)

1 300 000 PLN (7 879 zł/m2)

5
2
165 m2
2017
15523449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20461799 15523449 DZIAŁKA WŚRÓD NOWEJ ZABUDOWY, POD DOM WOLNOSTOJĄCY LUB -BLIŹNIACZY- LUBOŃ LASEK, UZBROJONA, MPZP, DACH PŁASKIDziałka o powierzchni 1242 mkw położona w cichej okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej (okolica ul.Targowej Fabryczna.) Atutem jest położenie...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

869 400 PLN (700 zł/m2)

-
-
1242 m2
-
15895065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne dla pary lub singla, z klimą i garderobą 27957077 15895065 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania z garderobą i klimatyzacją, położonego w Luboniu przy ul. Wschodniej. Lokal o powierzchni 47,87 m² znajduje się w nowoczesnym budynku z windą i stanowi doskonałą ...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

489 000 PLN (10 404 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15516285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20288331 15516285 Działka ze słonecznym ogrodem i widokiem na tereny zieloneDZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNPRODZINNĄ Z PLANEM MIEJSCOWYM -DACH PŁASKI, UZBROJONA, LUBOŃDziałka o powierzchni 888 mkw w pod-poznańskim Luboniu, okolica ul.Targowej Fabryczna.Spokojna okolica nowe...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

625 000 PLN (704 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15606612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22332139 15606612 PIĘKNY TEREN- ZABUDOWA JEDNORODZINNA LUB -BLIŹNIACZA- LUBOŃ LASEK, UZBROJONY, MPZP, DACH PŁASKIteren o powierzchni 4533 mkw podzielony na działki, położony w cichej okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej (okolica ul. Targowej, Fabryczna, Poznańskiej) ...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

2 950 000 PLN (651 zł/m2)

-
-
4533 m2
-
15740039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24945017 15740039 Idealna działka pod Twój dom w Luboniu – 633 m² z mediami! Na sprzedaż działka budowlana położona w Luboniu przy ul. Krętej.Możliwość wjazdu na działkę z 2 stron - od ul. Modrakowej oraz ul. Krętej!Parametry nieruchomości:• Numer ewidencyjny działki:...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

499 000 PLN

-
-
633 m2
-
15885274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27721853 15885274 W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacj...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

739 000 PLN (11 369 zł/m2)

3
1
65 m2
2005
15489837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19728445 15489837 REZERWACJAPrezentuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 100 m², usytuowany w Luboniu przy ulicy Ks. Streicha, w odległości 450 m od skrzyżowania z ulicą Powstańców Wielkopolskich (szybki wyjazd w kierunku Poznania oraz do węzła autost...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

820 000 PLN (8 325 zł/m2)

4
2
98.5 m2
-
15881324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje 57 m2 w centrum Lubonia 27628157 15881324 Funkcjonalny i przestronny lokal o powierzchni 57,25 m², położony w Luboniu przy ul. Wschodniej, na nowoczesnym osiedlu z pełną infrastrukturą.Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2018 roku (cegła) wyposażonym w windę.Lokal...

Luboń, Wschodnia

450 000 PLN (7 860 zł/m2)

2
1
57.25 m2
2018