• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Miękinia

Znalezionych ofert: 17

15897462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28003489 15897462 Duże pokoje po remoncie rozkładZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, świeżo wyremontowanego mieszkania położonego w Miękini – spokojnej, bezpiecznej miejscowości z bezpośrednim połączeniem kolejowym z centrum Wrocławia (ok....

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

517 000 PLN (8 602 zł/m2)

3
1
60.1 m2
-
15897464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28003482 15897464 OSTATNI SKRAJNY - GOTOWY DO ODBIORUBez Prowizji i Pcc do odbioru spokój cisza lasNa sprzedaż wyjątkowe segmenty w zabudowie bliźniaczej!!! BEZ PCC BEZ PROWIZJI5 minut od Środy Śląskiej!!!Polecamy na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie bliźniacz...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

799 990 PLN (6 472 zł/m2)

5
2
123.6 m2
2025
15897300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27999225 15897300 Okazja! Oferta sprzedaży – dom jednorodzinny w stanie deweloperskim Projekt: Dom w Liredach Lokalizacja: Gmina Miękinia Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny realizowany według popularnego projektu Dom w Liredach, położony na przestronnej działce ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

944 999 PLN (8 210 zł/m2)

5
1
115.1 m2
2026
15896725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27986451 15896725 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 1080m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ, możemy z...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

350 000 PLN (324 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15895310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27961820 15895310 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ, możemy ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

280 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15893742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27917763 15893742 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 wraz z kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ. Inwestycja realizowana ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 090 000 PLN (9 083 zł/m2)

4
2
120 m2
2026
15508057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 10 ar budowlana przy ścianie lasu! 20112003 15508057 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka ☎ 570 097 070                          OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !Do sprzedania działka budowlana w miejscowości MIĘKINIA oddalonej jedynie 30 km od  Wrocławia. Znakomite połączenie  lokalizacji, ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

399 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15510259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MPZP/1222 m2/ rezerwacja! 20121870 15510259 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka☎ 570 097 070rezerwacja!                                        OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Do sprzedania działka budowlana w miejscowości MIĘKINIA oddalonej jedynie 30 km od Wrocławia. Znakomite poł...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

410 000 PLN

-
-
1222 m2
-
15580907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21779893 15580907 OFERTA INWESTYCYJA - DOSKONAŁA DLA MAŁEGO DEWELOPERAATRAKCYJNA CENA!Grunt z możliwością podziału (jest projekt) na cztery mniejsze działki, na których można by wznieść (łącznie) do 16 domów w zabudowie szeregowej.W cenie gruntu jest już ujęty udział ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 500 000 PLN (319 zł/m2)

-
-
4706 m2
-
15882046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27655641 15882046 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 1300m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ, możemy z...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

420 000 PLN (323 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
15882045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27655639 15882045 Serdecznie zapraszam do zakupu pięknego lokalu usługowego w dobrej lokalizacji Lutyni . Starannie przemyślana koncepcja architektoniczna sprawia, że to zarówno wspaniałe miejsce do zamieszkania, jak i doskonała przestrzeń do prowadzenia b...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

479 700 PLN (9 994 zł/m2)

2
1
48 m2
2026
15778813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25759014 15778813 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSyndyk Masy Upadłości Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju, KRS 0000306031, NIP 7352729560, zgodnie z postanowieniem sędziego – komisarza z dnia 27 sierpnia 2024 r. sygn. akt KR1SGUp1...

Miękinia (Wilkszyn) (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

360 900 PLN (172 zł/m2)

-
-
2093 m2
-